TPL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Profesyonel Hizmet

Gayrimenkul Danışmanlığı yani halk arasındaki adıyla Emlakçılık, son dönemlerde sıkça duyulan popüler bir iş kolu haline gelmiş durumda. Öyle ki bazı bölgelerde bakkal veya manav sayısından daha fazla emlak işletmesi bulunabiliyor.

Bu kadar işletmenin arasından bir tanesini seçecek olsanız, neye göre seçerdiniz?
Çalışacağınız işletmede hangi şartları arardınız?


TPL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı kurulurken bu soruya verilebilecek cevapları sizin adınıza düşündük ve sizler için bu cevapların hepsini bir araya toplamak istedik.

Peki acaba başarabildik mi dersiniz?
İşte bu sorunun cevabını siz vereceksiniz.
En kısa sürede tanışmak üzere bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

 

Bizimle çalışırsanız ne elde edeceksiniz? Size ne vaad ediyoruz?


 

Tecrübe;

Gayrimenkul sektöründe geçmişten bu yana gerçekleştirdiğimiz birçok işlemin sonunda mesleğimize dair her konuda edindiğimiz, bizler için altın değerinde olan her tecrübemizi sizler için firmamızın çatısı altında bir araya getiriyoruz.


 

Güven;

İnsanların belki de hayatı boyunca birikim yaparak zorluklarla topladığı parayla bir mülk edinirken oluşabilecek her türlü riske karşı, her türlü işlemin, her aşamasında uzmanlığımızla müşterimizin yanında duruyor, sizin güvenliğiniz için gerekli her türlü önlemi sizin adınıza alıyoruz.


 

Bilgi;

Bizim işimizde sürprizlere yer yoktur. Hizmetimizi verirken yapılacak işleminizi yürürlükteki yasalara uygun şekilde yönetiyor, her aşamasını önceden sizlere anlatıyoruz. İşlem noktalanıncaya kadar her attığınız adımı güvenle ve emin şekilde atmanız için çalışıyoruz.


 

Samimiyet;

Firmamızda tanıştığımız her müşterimizi dostumuz olarak kabul ediyoruz. Hizmetimiz boyunca ilk tanıştığımız andan itibaren sizleri güler yüzle ve samimiyetle karşılıyoruz. Fakat samimiyetimiz ne boyutta olursa olsun, en önemli değerimiz olarak gördüğümüz "Güvenilir Olma” ilkemiz bizim vazgeçilmezimiz.

Sıralama
TPL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
İstanbul / Silivri
+90 542-458 99 96
+90 212-942 76 54
Firma İlanları
UĞUR TOPAL
Şirket Yetkilisi
+90 542-458 99 96
+90 212-942 76 54
Danışman İlanları Mesaj Gönder