www.returk.com.tr

RETÜRK - Genel Müdürlük

Emlakçılıkta Evrensel Değerler

1994 yılında İstanbul’da kurulan RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık, 2006 yılı başından itibaren franchising sistemi ile il, ilçe ve bölge bazında temsilcilikler veren, temsilciliklerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan, Türkiye genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı organizasyonudur.

Franchise - Gayrimenkul Sektöründe Kurumsal Hizmet

2003 yılında franchise sisteminin altyapısını oluşturmaya başlayan RETÜRK, 2006 yılından itibaren Türkiye genelinde franchising veriyor. “Emlakçılıkta Evrensel Değerler” ilkesiyle kısa zamanda gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri haline gelen RETÜRK, franchising sistemi ile acentelerine, acente sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına doğru destek ve hizmetlerini doğru zamanda vererek, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin güvenilir sınırlar içerisinde yapılmasını sağlamaktadır.

Altyapı - Eğitim, Teknoloji, Lojistik

Acentelerinin %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet vermesi için gerekli tüm donanımı edinmelerinde, hızla büyüyen gayrimenkul sektöründe yerlerini alabilmelerinde öncülük eden RETÜRK, sektörel akademik eğitimlerle de bilgili ve profesyonel gayrimenkul danışmanları yetiştirmektedir. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde tercih edilen kurumların başında gelmektedir. Vizyonu geniş, hedefleri yüksek olan ofisler başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşımaktadır.

Sıralama
RETÜRK - Genel Müdürlük
İstanbul / Kadıköy
90 530-3380899
90 216-5458181
Firma İlanları
returk.com.tr
Sistem Yöneticisi
Temsilci
90 533-5928940
90 216-5458181
Danışman İlanları Mesaj Gönder