www.palanciemlak.com

PALANCI EMLAK

PALANCI® EMLAK TİCARİ GAYRİMENKUL ALIM-SATIM ve KİRALAMASINDA ÖNCÜ KURULUŞ DENİZ PALANCI Türkiye Genelinde Ticari Gayrimenkul Portföyüne Sahiptir. PALANCI® EMLAK markasını taklitleri ile karıştırmayın! palancigayrimenkul.com.tr | palanciemlak.com.tr

Palancı Emlak ® Türk Patent Enstitüsü'nce tescilli markamızdır.

GÜNCEL YAZILAR

28/12/23

Kıymetli Müşteri ve  Dostlarımız; iki kıtanın merkezi ve en kıymetli semti olan Topkapı'da inşaat gelişmeleri olağanca hızında devam etmektedir. Birçok Üniversite bölgede olabilmek için ciddi çaba sarf etti ve başardı. Ulaşımın merkezinde olmak cazibeyi arttırmaya katkı sağladı. Köklü inşaat firmaları ve yatırımcılar pandemi döneminde ve sonrasında tavsiyelerimizle yatırımlarda bulundular. Yapmış oldukları yatırımlarını hayata geçirerek artan konut ihtiyacı ile projelerine hız verdi. Topkapı Davutpaşa bölgesi artık lüks konut bölgesi olarak yer alacak, sanayi eski depreme dayanıksız yapılar sebebi ile sahadan çıkmış olacaktır. Yıllardır yapmış olduğumuz tavsiyelerde hamdolsun hiçbir müşterimize mahcup olmadık ve yatırımlarına kazanç sağladık. 2024 yılı ile beraber Davutpaşa caddesi ve Maltepe semtinde yerleşim yoğunluğu artacak trafik müşkül bir duruma dönüşecek. Bizim inşaat firmalarından yapacakları projelerde otopark sorununun önceliklerinde  olması tavsiyesinde bulunuyoruz. Bölgemizde arazi metrekare fiyatları minimum 50.000 TL  ila 80.000 TL civarında seyretmektedir, konut fiyatları ise 125.000 TL ila 175 .000 TL civarındadır. Bölgemizin nabzını her daim kontrolümüzde tutmaya devam ediyoruz ve devam ediyor olacağız.

Eng

Dear Customers and Friends; construction developments in Topkapı, the central and most valuable district of two continents, continue at an extraordinary pace. Many universities made serious efforts to be present in the region, and they succeeded. Being at the center of transportation has contributed to increasing the area's attractiveness. Established construction companies and investors made investments based on our recommendations during and after the pandemic. By implementing their investments, they accelerated their projects due to the increasing demand for housing. The Topkapı Davutpaşa region will now be considered a luxury residential area, as the industrial sector will have moved away from the field due to old earthquake-vulnerable structures. Thankfully, over the years, we have not disappointed any of our customers with our advice and have provided gains for their investments. With the arrival of 2024, residential density will increase on Davutpaşa Avenue and in the Maltepe district, leading to challenging traffic conditions. We advise that the issue of parking be prioritized in the projects to be undertaken by our construction companies. Land prices in our region range from a minimum of 50,000 TL to around 80,000 TL per square meter, while housing prices are approximately between 125,000 TL and 175,000 TL. We continue to keep a close eye on the pulse of our region and will continue to do so.

GEÇMİŞ YAZILAR

20/10/2021 Pandeminin devam ettiği günümüz piyasa koşullarına rağmen bölgemizde yer alan gayrimenkuller değerli yatırımcılarımızın ilgisini çekmeye devam etmektedir. Pandemi şartlarının zorlukları arasında, olumsuz piyasa koşulları karşısında satış yapmayan gayrimenkul sahiplerinin mülkleri, bölgeye olan ilginin yeniden artmasıyla değerlerini geri kazanmaya devam etmektedir. Yatırımcılarımızın, yatırım planlamaları öncesinde bizlerle tanışması, değerli marka yatırımlarını bölgemizdeki en doğru noktalarda hayata geçirmeleri için büyük fırsat teşkil etmektedir.

Bu vesileyle Palancı Emlak (Deniz PALANCI) olarak 20 yıldır hakim olduğumuz sahamızdaki uzmanlığımızı ve mevcut durumdaki avantajları siz kıymetli yatırımcılarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

23/10/2020 Bölgemizde yer alan öncesinde sanayi imarlı, üzerinde Fabrika ve  Binalar olan arsalar bugün  Ticaret Konut imarlı alanlara dönüşerek  Türk Lirası bazında değerini koruyor lakin kurların yukarı hareketi nedeniyle döviz bazında yatırımcılar için ileriye dönük avantajlı satınalma imkanları sunmaktadır. Bu avantajları değerli yatırımcılarımız ile paylaştığımızda ortaya çıkan sonuçlar olumlu yeni yatırımlara ve istihdam alanlarına yol açmaktadır. Bu vesileyle PALANCI EMLAK olarak bölgemize olan katkımız bölgemizdeki yıllardır devam eden  uzmanlığımızın meyveleri olarak görmekteyiz. Dünya ekonomileri üzerindeki sis bulutuna rağmen ülkemiz ve bölgemizin fırsatlara açık olduğunu görmekten mutululuk duyuyoruz. Palancı Emlak (Deniz PALANCI) 20 yıldır hakim olduğu sahasındaki uzmanlığını ve mevcut durumdaki avantajları siz kıymetli yatırımcılarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

 

27/06/2019 Bölgemiz ekonomideki durgunluğa rağmen geçmiş yıllardaki yorumlarımız istikametinde dönüşmeye, eğitim, sağlık, turizm ve konut gibi alanlarda yatırımcıların gözde noktası olmaya devam ediyor. İstanbul'un merkezinde olmamız sebebiyle hiçbir zaman değer yitirmeyecek bölgemiz, son zamanlarda bir çok büyük konut (Avrupa Konutları  Kale, Beyaz Park, Nef,Inİstanbul, eğitim (Yeni Yüzyıl Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, Arel Üniversitesi), sağlık (Koç Üniversitesi Hastanesi) ve turizm gibi sektörlerde, farklı yatırımlara ev sahipliği yapmıştır. Bölgemizdeki gayrimenkul hareketliliğinin önemli bir kısmında pay sahibi olan ve dürüst, öngörülü danışmanlık hizmetleri ve zengin portföy desteğiyle yatırımcılara yön veren Palancı Emlak (Deniz PALANCI) 20 yıldır hakim olduğu sahasındaki uzmanlığını yatırımcılarla paylaşmaya devam etmektedir.

13/05/2017 Saygın çevre ve müşterilerinin taleplerine; tavsiyeleriyle, yatırım ve inşaat projeleri üreten Deniz PALANCI bölgenin nabzını kontrolü altında tutmaya devam ediyor. 

21/03/2014 PALANCI Emlak Ticari gayrimenkul projelerinde, birçok holding ve firmaya danışmanlık ve aracılık hizmeti vermektedir. Müşterilerine Topkapı bölgesine yatırım yapmak konusunda ısrarcı olan Deniz PALANCI; görüşlerinin boşuna çıkmadığını kanıtladı. 

18/07/2005 Deniz PALANCI’nın bölge ile ilgili görüş ve önerileri; “Bölge şu anda inşaat ve planlama aşamasında , TOPKAPI önümüzdeki Dönemlerde; Eğitim, Sağlık,Turizm Ticaret Ağırlıklı Konut Bölgesi olarak İstanbul’a ev sahipliği yapacak. 

Sıralama
PALANCI EMLAK
İstanbul / Zeytinburnu
532-356 13 35
212-483 20 50
212-483 20 60
Firma İlanları
www.palanciemlak.com.tr
Deniz Palancı
Genel Müdür
+90 532-356 13 35
+90 212-483 20 50
Danışman İlanları Mesaj Gönder