www.gulergayrimenkul.com

Güler Emlak Müşavirliği

Lüleburgaz satılık arsa, Lüleburgaz, satılık daire, Lüleburgaz kiralık daire, Lüleburgaz satılık tarla, arsa, daire fiyatları, sahibinden satılık tarla, sahibinden satılık daire, satılık dükkan, satılık işyeri, ev, emlakçıları, emlak fiyatları ilanları.

LÜLEBURGAZ GÜLER EMLAK SATILIK ARSA TARLA DAİRE İLANLARI KİRALIK EV FİYATLARI. Lüleburgaz satılık sıfır daireler, Lüleburgaz satılık imarlı arsa, Lüleburgaz satılık tarla, Kırklareli Emlak Firmaları, Lüleburgaz Emlakçıları, Satılık sanayi İmarlı Arsalar.

GÜLER GAYRİMENKUL,ün Sunduğu Hizmetler. Lüleburgaz satılık arsa, Lüleburgaz satılık daire, işyeri arsa, tarla, fabrika, gibi gayrimenkullerin alım satım işlemini gerçekleştirir. Lüleburgaz Bölgesinde Bireysel ve kurumsal müşterilere talep üzerine Değerleme hizmetleri sunar. Lüleburgaz emlak firmaları, ofisleri; Kırklareli/Lüleburgaz bölgesinde yer alan Tamamlanmış ya da devam eden projelerin bireysel ve kurumsal müşterilere, yatırımcılara satışını yapmak. Lüleburgaz müteahhit firmalarına büyük arsalar sunmak ve satışını gerçekleştirmek. Projelere göre finansman bulmak, Bünyemizde ve bölgemizdeki portföyümüz içinde yer alan yatırımcı firmalara satışını gerçekleştirmek için satış planları hazırlamak. Satılık arsa, tarla sahiplerine; Uzman mimar ve değerleme personelimizle birlikte en yüksek getiriyi sağlayacak ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren kıymet değerleme takdiri yapmak, gayrimenkulün satışına aracılık etmek, Lüleburgaz satılık arsa, tarla üzerine inşaat yapımı için müteahhit firmalarla görüşmeleri yürütmek. Pazarlama stratejilerinin değerlendirilmesi ve pazarlama çalışmalarının yürütülmesi. Arsa ve arazi, emlak yatırımcıları; Kurumun emlak ihtiyaçlarının belirlenmesi, piyasadaki satılık arsa, tarla, emlak 'ların araştırılması, imar durumunun incelenmesi, ve ön değerlendirmenin yapılması.. Yatırımcılarla ve müteahhit firmalarla pazarlık görüşmelerinin yürütülmesi hizmetlerini sunar; Lüleburgaz da satılık sıfır daireler, sahibinden, satılık tarla, Lüleburgazda, sahibinden, satılık evler, Lüleburgaz kiralık daire, kiralık depo, kiralık iş yeri, Lüleburgaz satılık tarla, kiralık dükkan, satılık çiftlik arazisi, satılık fabrika binası, satılık sanayi arsası, daireler, arsalar, ev, evi, evler, satılık, Lüleburgazda sahibinden kiralık evler, Lüleburgazda sahibinden satılık daireler, Lüleburgaz emlak fiyatları, daire fiyatları, arsa fiyatları, tarla fiyatları, emlak ofisleri, tapu sicil müdürlüğü, emlak vs gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Sıralama
Güler Emlak Müşavirliği
Kırklareli / Lüleburgaz
532-794 66 49
288-417 14 01
288-417 29 90
Firma İlanları
www.gulergayrimenkul.com
Fikret GÖKDEMİR
Şirket Yetkilisi
+90 532-794 66 49
+90 288-417 14 01
Danışman İlanları Mesaj Gönder