EPA ANTALYA TKT GAYRİMENKUL

Gayrimenkul sektörünün %100 yerli ve milli markası EPA çatısı altında, Antalya’ nın modern çalışma ortamı ve kurumsal alt yapısına sahip tecrübeli ve güvenilir gayrimenkul profesyonelleri ile her türlü gayrimenkul alımı, satışı ve kiralama süreçlerinizde hizmetinizdeyiz.

EPA, ülkemizdeki mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun olarak gelişen, dünya konsepti ile uyum içinde ilerleyen, özellikle hizmet sektöründe iletişim teknolojilerinin kullanımının yeni bir boyuta taşınmasıyla hizmetin sunulması sürecindeki en son yenilik ve gelişmeleri sektöre katan ve katmaya devam eden yaklaşımıyla, sektördeki hizmet anlayışı ve hizmet sunumunu oldukça farklılaştıracaktır.

EPA, konusunda 30 yılı aşkın süreyle, emlak sektörüne hizmet veren, yapısal uygulamada karşılaşılabilecek zorlukları iyi bilen, profesyonel bir yönetim ve teknik kadroya sahiptir.

15 yıllık gayrimenkul sektöründeki tecrübemizle EPA ANTALYA TKT GAYRİMENKUL olarak Ocak 2022 tarihinden itibaren Antalya’ da profesyonel ve konusunda eğitimli gayrimenkul danışmanlarımızla yüzde yüz  müşteri memnnuniyeti anlayışımızla yanınızda olmaya devam ediyoruz.

EPA ANTALYA MİSYONUMUZ

EPA etik ve ahlaki değerleri çerçevesinde maximum müşteri memnuniyeti sağlayarak, gayrimenkul alım satış ve kiralama süreçlerinizde hızlı sonuçlarla çözüm ortağınız olmaya devam etmek.

EPA ANTALYA; Müşteriye sunulan hizmetlerde kalite ve standardı ön planda tutarak; etkin ve verimli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve müşteri sadakatini sağlamayı hedefler.

EPA ANTALYA VİZYONUMUZ

Sektörde fark yaratarak; EPA EMLAK A.Ş.’ nin Antalya ve Türkiye çapında pazar payını arttırmak ve  her aileye EPA lı bir Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektir.

 

 

Sıralama
EPA ANTALYA TKT GAYRİMENKUL
Antalya / Muratpaşa
535-8539547
242-5059977
242-5059977
Firma İlanları
www.epaemlak.com.tr/antalyatkt
Tuba KARCI TOPÇU
Şirket Yetkilisi
90 535-8539547
90 242-5059977
Danışman İlanları Mesaj Gönder