SAHİBİNDEN ULTRA LÜX SATILIK YAZLIK

Izmir / Seferihisar / Doğanbey

فروشی مسکن 275,000 TL 90 m² 2 + 1

YAZLIK SEFERİHİSAR PAYAMLI İLKÖĞRETİM OKULUNUN KARŞISINDADIR. OKULA, PAZAR YERİNE, ÇOCUK OYUN PARKINA KARŞILIKLIDIR. 2+1 DUBLEKS ŞEKLİNDEDİR. HER DUBLEKS İN KENDİNE ÖZEL BAHÇESİ MEVCUT EGE PEN AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ ÇITALI PENCERE KAPILI ÇİFT CONFOR RENKLİ ISICAM ( 10 YIL GARANTİLİ )  MERKEZİ TV SİSTEMİ  TÜRK TELEKOM ONAYLI BETOPAN BOYA 20 YIL DIŞ CEPHE 50 YIL GARANTİLİ DIŞ CEPHE YALITIMI JOTUN MARKA DIŞ CEPHE UYGULAMASI DEPREM YÖNETMENLİĞİNE UYGUNDUR OTOMATİK GÖMME ELEKTRİKLİ KAPI VE PENCERE PANJURU HER DUBLEKSE AİT ARTEZYEN POSTANE VE ALIŞVERİŞ MERKEZİNE 250 metre DENİZE 500 metre  KREDİ ALMAYA UYGUN İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE 45 DK MESAFEDE, HAVA ALANINA 25 DK MESAFEDEDİR.

BETOPAN ÖZELLİKLERİ: Doğa dostudur.Sağlığa zararlı maddeler içermez.Asbest içermez. EN 13501-1'e göre A1 Sınıfı Yangın Dayanımı.Yangın sırasında yanmadığı için zehirli gaz salınımı yapmaz.Neme ve suya karşı dayanıklıdır.Güneş ışınlarının etkilerine dayanıklıdır.Mevsimsel değişimlere dayanıklıdır. Tadilat işlemleri kolaydır.Isı ve ses yalıtım sistemlerinde kullanıldığında yalıtım malzemesinin ömrünü uzatır ve korur.Darbelere karşı dayanıklıdır.Biyolojik ve kimyasal atıklara karşı dayanıklıdır.Kokusuzdur, zehirli gaz çıkarmaz. Haşerat barındırmaz, çürüme ve küflenme yapmaz.Tekrardan boyanabilir. CE BELGELİ , TSE BELGELİ, YANGIN TEST RAPORU BELGELİ...  

JOTUN BOYANIN ÖZELLİKLERİ: Jotun ürünleri likit (solvent veya su bazlı) ve toz halde, belli özellikler ile donatılmış şekilde ve son kullanıcıya katma değer sağlamak üzere tasarlanırlar. Boyalı yüzeye çok iyi bir görünüm (dekoratif özellikler) kazandırmanın yanı sıra, ürünlerin asıl fonksiyonu yüzeyi birçok dış etkenden korumaktır. Jotun ürünleri, hangi dış etkenlere karşı koruma sağladıklarına bakılarak gruplandırılabilirler:Jotun'un geliştirdiği su altı boyaları, dış cephede biyokütle birikimine karşı uzun süre korurken, bakım ihtiyacını en aza indirger. Bu sorunlarla karşılaşılan tipik yüzeyleri korur.

اطلاعات اصلی

تعداد اتاق2
تعداد سالن ها1
تعداد حمام2
وضعیت فضای مورد استفادهخالی‌
گرما و حرارتاجاق
تعداد طبقات ساختمان2
سال ساخت2016
روش ساختجنوبی
تعداد بالکن1
کارتقابل پرداخت از طریق کردیت بله
معامله

ویژگیهای داخلی

آشپزخانه ی سفید
در فلزی
اتاق مستر
فر
عایق شیشه
گچ تخته
پنجره مشبک
پارکت
نقطه ی روشنایی
رخت کن
کولر
لوازم آشپزخانه

محل

نزدیک به خیابان
نزدیک فرودگاه
منظره ی طبیعت
نزدیک به مترو
نزدیک وسایل نقلیه ی عمومی

اطلاعات محیط

مرکز خرید
آموزش ابتدایی
پارک بازی
بازار محلی

ساختمان

عایق حرارتی
داخل سیته

Izmir / Seferihisar / Doğanbey

Bayram Gökçe
+90 544-742 22 85
+90 232-742 22 85
مشاور ارسال پیام
Veri Emlak Ürkmez
Izmir / Seferihisar
+90 541-742 22 85
+90 232-742 22 85
+90 232-742 22 85
آگاهی‌‌های شرکت
www.veriemlakizmir.com
تماس با ما

آگهی های مشابه