İzmir Bucada Mükemmel konumda Devren Satılık Yurt

Izmir / Buca / Adatepe Mah.

فروشی محل کار 19,500,000 TL 1,560 m² / (Net) 1,560 m²
İzmir BUCA’da emsalleri içinde 1. Sırada olan üniversiteli öğrencilere özel KIZ ÖĞRENCİ YURT binası  EPA HATAY CADDE güvence ve tecrübesi ile DEVREN SATILIKTIR.
Yıllar içinde öğrencileri ile beraber yeni yaşlar alan gayrimenkul sahipleri Pandemi döneminde bir an yavaşladı ve farketti ki;  yıllarca ne kadar yoğun çalışmışlar ve artık kendi özel yaşantılarına vakit ayırmanın zamanı gelmiş.
Neyi DEVREN SATIYORUZ?
2008 yılında yapımına başlanan ve 2010 yılında hizmete açılan Buca yerleşkesinde ki Üniversiteli öğrencilere yönelik KIZ ÖĞRENCİ YURT BİNASI EPA HATAY CADDE GÜVENCESİ ve TECRÜBESİ ile DEVREN SATILIKTIR. Bakanlık onaylı ruhsatlı binamız deprem yönetmeliğine tamamen uygundur. 36 oda – 98 yatak kapasiteli yurdumuzun her odasında öğrencilerimize özel lavabosu bulunmaktadır. Yurtta kalan tüm öğrencilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak sosyal yaşam alanlarına oldukça yakın olan yurt binamız;  Buca bölgesinde emsalleri arasında 1. Sıradadır.
(Binamız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen Yatırım ve gayrimenkul uzmanı Ayşe Tümke ile temasa geçiniz. )
Bu Binayı Devren Satın Aldığınızda NELERE Sahip Oluyorsunuz?
Yurtta kalan genç kızlarımızın enerjisi, azmi, heyacanı ve umudu sizi hep GÜÇLÜ ve ENERJİK yapıyor.  Öğrenci Yurdunuz daima; bilgi ve bilimin, dürüstlüğün, huzurun, heyacanın, umudun, dostluğun ve başarının YUVASI oluyor.
Gençlerimizin eğitim sürecinde hep yanlarında onlara destek oluyorsunuz. Onlarla seviniyor, Onlarla hüzünleniyorsunuz. Yıllarca; ülkemizin geleceği kıymetli  genç kızlarımıza güvenli bir liman olmanın ONURUNU yaşıyorsunuz. Üniversiteye başlarken onları sevgiyle ve misafirperverlikle karşılıyor, mezuniyetlerin de  hem sevinç hem de hüzün dolu duygularla yepyeni ve başarı dolu yaşamlarına uğurluyorsunuz.
Maddi ve Manevi BAŞARILARLA dolu bu işletmemiz için BAYRAĞI DEVRETME zamanı artık geldi! Buca da bulunan ÖĞRENCİ YURDUMUZ siz değerli YENİ SAHİBİNİ heyacanla ve sabırsızlıkla bekliyor. Yatırım ve Gayrimenkul Uzmanı AYŞE TÜMKE bu özel bayrağı teslim edeceğimiz mülk sahibi adayları ile yüzyüze tanışmak ve detaylı bilgi vermek için size bir telefon görüşmesi mesafesinde.
Bu mülkü satın aldığınızda  MÜKEMMEL BİR  YATIRIM yapmanın haklı ONURUNU yaşayacağınız gibi ayrıca BAŞARININ, GÜVENİN, DOSTLUĞUN, SEVGİNİN, GURURUN, BOL ve BEREKETLİ  KAZANCIN da SAHİBİ olacaksınız.
Saygılarımla,
AYŞE TÜMKE
EPA Hatay Cadde
Yatırım ve Gayrimenkul Uzmanı
Tel : 0.536.238 26 43
E-mail: tumke01@hotmail.com
TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ: 3500039  

 
 

اطلاعات اصلی

وضعیت سازهدست دوم
وضعیت فضای مورد استفادهدیگر
گرما و حرارتآبگرم کن
نوع گرمایشگاز
سال ساخت2011
عوارض0 TL
کارتقابل پرداخت از طریق کردیت بله

ویژگیهای داخلی

آلارم
لوازم خانگی_آشپزخانه
در فلزی
آشپزخانه با گاز طبیعی
پارکت
پارکت_لامینانت
برق صنعتی
نقطه ی روشنایی
تراس
سیستم امنیت
کولر

محل

نزدیک به خیابان
منظره ی طبیعت
نزدیک اتوبان
نزدیک وسایل نقلیه ی عمومی
نزدیک به خط مینی بوس

ساختمان

آسانسور
طبق مقررات زلزله
نگهبانی
کابل تلوزیون- ماهواره
پارکینگ سر باز
پنجره های پی وی سی
تانک آب
خط تلفن
Wi-Fi
پله های اضطراری

وبسایت‌های منتشر شده

Ayşe Tümke
اطلاعات املاک
90 536-2382643
90 232-2455050
مشاور ارسال پیام
EPA İZMİR HATAY CADDE TEMSİLCİLİĞİ
Izmir / Karabağlar
90 532-4509509
90 232-2455050
90 232-2455050
آگاهی‌‌های شرکت
www.epaemlak.com.tr/izmirhataycadde
تماس با ما

آگهی های مشابه