TEPEKENTTE 1240 m2 BAHÇELİ MÜSTAKİL HAVUZLU SATILIK 4+1 VİLLA

Istanbul / Büyükçekmece / Tepecik

فروشی مسکن 2,800,000 TL 220 m² / (Net) 200 m² 4 + 1
Ayrıntılı bilgi ve sunum için iletişime geçebilirsiniz. TEPEKENTLE İLGİLİ DOĞRU BİLGİ VE GÜVENİLİR ARACILIK İŞLEMLER İÇİN SİZDE TEPEKENTİN İLK VE TEK KURUMSAL FİRMASI TURYAP'I ARAYIN. TEPEKENTLE İLGİLİ PLAN NOTLARINDAN YÖNETİM PLANINA MEVCUT DÜZEN VE GERÇEK FİYATLARA KADAR SİZLEREDOĞRU BİLGİLERİ VEREREK VAKTİNİZİ DEĞERLİ KILMAK ÖNCELİĞİMİZ.
 
Villa Tepekent sitesi içerisinde yer alan ikiz villalardan olup emsali olmayan peyzaj düzeni ve bina kalitesine sahiptir. Villanın içi inşaat firması tarafından full bitmiş teslim edildikten sonra komple ıslak zeminlerden parkelere, wc'lerden mutfağa kadar mimari bir çalışmayla yenilenmiş emsallerine göre Daha yeni daha modern ve çok daha kaliteli duruma getirilmiştir.
 
​Emsali olan ikiz villaların arsa payları ortalama 900 m2 ile 1000 m2 arasında değişmekte iken bu ikiz villanın arsa payı 1.240 m2'dir. Büyük arsa payına sahip nadir ikiz villalardandır.
 
Villa toplamda 2 kat 4 oda 1 salon 3 banyodan oluşmaktadır. İki katta toplam 200 m2 kullanım alanı bulunan villanın hem mutfak bölümünde kapalı oturma bahçesi hem de salon ve havuz tarafında kapatılabilir açılabilir veranda alanı bulunmaktadır.
Dört tarafı kapalı vaziyette olup dört tarafına da leylandi ağaçlar dikilmiş yetişkin ve bakımlı budanmış vaziyettedir, Bu sayede yan villalardan bahçe ve havuz hiçbirşekilde görünmemektedir. Ayrıca villanın havuzun ve bahçenin su ihtiyacı için şebeke suyu haricinde ARTEZYEN SU SONDAJI ( 200-250 metre seviyesinde ) açılmıştır. Bu sayede su için herhangi bir ücret ödemeyecek bahçenizde havuzunuzda hatta dilerseniz villanın içinde de  ücretsiz kullanabileceksiniz.
VİLLANIN KENDİSİNE AİT MÜSTAKİL HAVUZU BULUNMAKTA OLUP TAMAMEN BAKIMLI VE ÇALIŞIR VAZİYETTE BULUNMAKTADIR.
Villa konum olarak ise KENTİN EN ÇOK OTURANLARININ ( YAZ-KIŞ ) bulunduğu bölge ve sokakta yer almasından dolayı talep edilen konumda yer almaktadır. Kentin ıssız bölgelerinden uzak yaz kış oturanların bulunduğu güvenli ve dolu bir sokakta yer almaktadır.
HER GEÇEN GÜN DAHA FAZLA GELİŞEN DEPREM VE GÜVENLİK SORUNLARINDA İLK AKLA GELEN BU KENTTE SİZDE SON FİYATLARI KAÇIRMADAN YERİNİZİ ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ. 
SAHİBİNDEN HABERSİZ MÜŞTERİ ÇEKMEK İÇİN GİRİLEN VE TAMAMEN SAHTE OLAN İLANLARLA KARIŞTIRMAYINIZ AYRINTILI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

اطلاعات اصلی

تعداد اتاق4
تعداد سالن ها1
تعداد حمام3
وضعیت سازهدست دوم
وضعیت فضای مورد استفادهبا مستاجر
گرما و حرارتآبگرم کن
نوع گرمایشگاز
تعداد طبقات ساختمان2
سال ساخت2007
پیش پرداخت0 TL
وضعیت سند
تعداد بالکن2
کارتقابل پرداخت از طریق کردیت بله

وبسایت‌های منتشر شده

ERDEM ULUSOYLAR
اطلاعات املاک
90 533-4263895
90 212-8600360
مشاور ارسال پیام
İstanbul Tepekent Temsilciliği
Istanbul / Büyükçekmece
532-6386110
212-8600360
212-8600360
آگاهی‌‌های شرکت
تماس با ما

آگهی های مشابه