TUR EMLAK YAZGAN SOKAK SATILIK DAİRE

Ankara / Çankaya / Cebeci

فروشی مسکن 355,000 TL 70 m² / (Net) 65 m² 1 + 1
Ankara üniversitesi Cebeci kampüsüne 50mt. hastaneler bölgesinde full modern eşyalı yaklaşık 50 metrekare bahçe ve terasa sahip,kapalı garajlı, asansörlü 12 yıllık ısı yalıtımlı binada daire . terasa sadece daireden çıkış vardır teras daireye özeldir..arkadaş ve dostları ağırlamak için bir çok oturum alanına sahip barbekü,kahve barı, ışıklandirma vs herşey yapılıdır.. evde birçok eşyayı barındırmak için kiler vardır . kapalı garajda kullanılabilinir.. yerler laminant parke üzerine ısı yalıtımlı strafor ve ahşap ağaç ile yapılmış ve sınıfının en üst segmentlerinden beyaz eşya ve mobilyalarla döşenmiştir . daire otobüs durakları ve metro istasyonlarına birkaç yüz metre uzaktadır..yatırım için vaktinden önce kendini amorti edicektir.hastane ve üniversite bölgesi olduğu için eşyalı 2000,2500tl arası kiraya verilinebilinir.. ciddi alıcılar mesaj yolu ile ulaşabilirler!! en kısa sürede dönüş yapılacaktır... NOT: site 20 foto ile sınırlandırmıştın evin yaklaşık 15 fotosu yüklenmemiştir ciddi alıcılarla paylaşılacaktır.. evin iskanı alınmıştır... not: pazarlık payı vardır eşyasız almak isteyen olursa fiyat indirimi tekrar konuşulur... ev orta büyüklükte olduğu için yüksek fiyatlı kiracı açısından kendini daha kısa surede amorti edicektir buyuk evleri aile tercih ettiği için ucuz ve uzun süre oturmak isterler.. emlak piyasından alıntı..

Ankara üniversitesi Cebeci kampüsüne 50mt. hastaneler bölgesinde full modern eşyalı yaklaşık 50 metrekare bahçe ve terasa sahip,kapalı garajlı, asansörlü 12 yıllık ısı yalıtımlı binada daire . terasa sadece daireden çıkış vardır teras daireye özeldir..arkadaş ve dostları ağırlamak için bir çok oturum alanına sahip barbekü,kahve barı, ışıklandirma vs herşey yapılıdır..
evde birçok eşyayı barındırmak için kiler vardır . kapalı garajda kullanılabilinir..
yerler laminant parke üzerine ısı yalıtımlı strafor ve ahşap ağaç ile yapılmış ve sınıfının en üst segmentlerinden beyaz eşya ve mobilyalarla döşenmiştir .
daire otobüs durakları ve metro istasyonlarına birkaç yüz metre uzaktadır..yatırım için vaktinden önce kendini amorti edicektir.hastane ve üniversite bölgesi olduğu için eşyalı 2000,2500tl arası kiraya verilinebilinir..

ciddi alıcılar mesaj yolu ile ulaşabilirler!!
en kısa sürede dönüş yapılacaktır...

NOT: site 20 foto ile sınırlandırmıştın evin yaklaşık 15 fotosu yüklenmemiştir ciddi alıcılarla paylaşılacaktır..
evin iskanı alınmıştır...

not: pazarlık payı vardır eşyasız almak isteyen olursa fiyat indirimi tekrar konuşulur...

ev orta büyüklükte olduğu için yüksek fiyatlı kiracı açısından kendini daha kısa surede amorti edicektir buyuk evleri aile tercih ettiği için ucuz ve uzun süre oturmak isterler.. emlak piyasından alıntı..
اطلاعات اصلی

تعداد اتاق1
تعداد سالن ها1
تعداد حمام1
شکل سازهاپارتمان
وضعیت سازهدست دوم
وضعیت فضای مورد استفادهخالی‌
گرما و حرارتآبگرم کن
نوع گرمایشگاز
همکف با باغچه
تعداد طبقات ساختمان4
تعداد واحدهای داخل آپارتمان15
سال ساخت2004
پیش پرداخت355000 TL
وضعیت سند
روش ساختشرق
موقعیت سازهجهت عقب
تعداد بالکن1
تعداد سرویس بهداشتی2
عوارض75 TL
درآمد اجاره2500 TL
کارتقابل پرداخت از طریق کردیت بله
معامله
تحویل دادن

ویژگیهای داخلی

کابین دوش
پارکت

محل

نزدیک به خیابان
در مرکز
مرکز شهر
نزدیک وسایل نقلیه ی عمومی

اطلاعات محیط

داروخانه& پزشکی
مرکز تفریحی
نمایشگاه

سایت

پارکینگ سر باز
پارکینگ سر بسته

ساختمان

آسانسور
ژنراتور
نگهبان در
پنجره های عایق

وبسایت‌های منتشر شده

ÇELİK TEKİN
مقامات شرکت
+90 362 98 84
+90 532-223 28 89 x:
مشاور ارسال پیام
TUR EMLAK
Ankara / Çankaya
+90 532-223 28 89
+90 312-362 98 84
+90 312-362 69 72
آگاهی‌‌های شرکت
tur_emlak@hotmail.com
تماس با ما

آگهی های مشابه