Mertaş & Ati İnşaat Marvista Mersin Projesi

Mersin / Yenişehir

Proje Durumu: Hemen Teslim

Fiyat Aralığı: 470,000 - 750,000 TL

Proje Alanı: 7,000 m²

http://www.marvistamersin.com/

+90 324-238 39 92

| Marvista | Marvista Mersin | Marvis | MARVISTA | MARVISTA MERSIN | ATI İnşaat | Mertaş İnşaat | Marvista Satılık| Marvista Satılık Daire | Marvista İnşaat Satılık | Marvista Sahibinden Satılık | 4+1 | 4+1 Daire| 4+1 Satılık | 4+1 Mersin | Mersin Satılık| Mersin Satılık Daire Marvista | 360 | 360 Örnek | 360 derece |

Hayata Tepeden Bakanlar İçin Marvista Yeni Bir Hayat!

Marvista, kentin yeni bir merkezi olmaya aday bölgesinde, hakim konumuyla dağ ve denizin hava hareketlerine açık, geniş cephe açısı, yüksekliği ve panoramik bir görüş açısıyla kendini stilize ediyor. Lobisi ve sosyal aktiviteleriyle ise son derece sofistike bir yaşam tarzı sunuyor, kent yaşamına yeni bir sosyal mekan tanımı getiriyor.

Neden Marvista?

Çünkü Marvista keyifli bir mekan olmak için yaratıldı. Çünkü, herkesin farklı olduğunu söylediği bir yerde asıl fark, işlevsel fayda yaratmaktı. Marvista geleneksel Akdeniz yaşam tarzından esinlendi. İnsanları günlük hayatlarının sıkıcı karmaşasından kurtarıp, eskinin kaygısız rahatlığıyla modern kent yaşamının gereklerini sentezleyen, her döneme uygun, en iyiye ulaşabilmek için konfor ve keyfi arttıran bir konsept geliştirdik. Çünkü sizin gibi insanları şımartmayı seviyoruz.

Proje Özellikleri

Fark Yaratan Özellikleriyle Yalnız Yaşam Standardınızı Değil, Yaşama Sevincinizi De Yükseltiyor. İşte Marvista!

Şimdi kapılarını ne aradığını bilen insanlara açan Marvista biyografisini keşfettiğinizde çok yönlü, zengin fikirlerle yaşam bulmuş, yalnız "güzelin" değil, "maksimum iyinin" dünyasına da girmiş oluyorsunuz. Marvista, işin özüne yani coğrafi lokasyon, iklim şartları ve tasarımın temel formlarına odaklandı. Amaç belirgin bir işlev, ferah ve sade bir etkiydi. Bir bakıma sıcak kanlılığı ve dışa dönüklüğüyle tanınan Akdeniz yaşamını yeniden canlandırmaktı. Böylece Marvista'nın en etkileyici yönleri, dinamiği artıran simetrik geometrisi, doğada sıkça karşılaştığımız gibi hava sirkülasyonuna izin veren oval gövdesi ve kendi lokasyonunda sıra dışı kot farkıyla kente hakim bir mimari olarak ortaya çıktı. Sonuçta Marvista, geçici olandan daha uzun sürecek, yerel ölçülerde son derece minimal bir estetik anlayışa sahip. İşte kendinden emin, hayata tepeden bakan projedeki gerçek fark, yaşam tarzınızla kendinizi ifade edebileceğiniz gerçek kişisellik. Marvista soyut "ikonik" bina olarak değil, mekan ve insan ilişkisinde yaşayan, paylaştığı sosyo-kültürel alanlarıyla kendini aşan, ideal bir mekan hedefiyle hayatınızda yer alıyor. Şimdi Marvista'yı keşif zamanı…

Hayata Tepeden Bakanların Vazgeçilmezi; Dikey Ferahlık!

 • Resepsion

  STasarım daha iyi yaşam alanları yaratmalı ve insanlarla temas etmelidir. İşte Marvista vizyonu! Daha girişte, güçlü bir sosyalizasyon estetik vurguyla oluşturuldu. Resepsiyondaki kendine özgü sıcaklık, etkisini hemen hissettiriyor. Biz her zaman, iyi karşılama ve karşılaşmaların anlamlı ilişkilerin anahtarı olduğuna inanıyoruz.


 •  Antre

  Ailenin her kullanım ihtiyacına optimum cevap verebilecek ve istenildiği gibi düzenlenebilecek hol geniş bir L çiziyor. Çok fonksiyonlu tasarlanan dolaplar birçok eşya için esnek düzenleme alanına sahip. Bir karşılama alanı olduğundan, aydınlatma gibi diğer ayrıntılar da özenle düşünüldü. Çok kullanışlı olması ve görülmeye değer havasıyla daha çok bekleme salonunu andırıyor.

 • Salon

  Salon fikri anılarımızın ardında, nerdeyse unutulmuş bir geçmiş nostaljisiyle oluşturuldu. Yeni mekânsal olanaklar yaratmak amacıyla, geleneksel olanı farklı biçimlerde ama aynı işlevsel içerikte kullanmak, yeni yaşam biçimleri için de ilham verici bir serüven. Samimi ve bir arada olma duygusu yaratan, mutfağa paralel olarak düşünülen salon, zamanın çoğunun geçirildiği balkona açılıyor. Dilerseniz salondaki televizyonunuzu balkondan da izleyebilirsiniz. Eh! Konfor herkesin hakkı.

 • Mutfak

  Mutfağınızda yaşamın keyfini çıkarabileceğiniz, kendinizi şımartabileceğiniz konforlu alanlar mı arıyorsunuz? İşte hem balkon keyfini hem oturma odası rahatlığını hem de nefis tatları bir arada yaşayabileceğiniz entegre bir alan. Böylece güne neşeyle başlayabilir ve gerginlik yaşamadan tamamlayabilirsiniz. Uygulanan aydınlatma modülü ise, geceleri son derece iyimser bir ruh hali yaratıyor. Ergonomik ve son derece kullanışlı olan ada mutfak, dolaplar ve diğer standartları ise saymıyoruz bile.

 • Balkon

  Akdeniz ikliminde evdeki hayat genellikle mutfak ve balkon arasında geçiyor. Açılır kapanır cam paneller, iklime ve isteğe göre konfor sağlasın diye standart olarak düşünüldü. Marvista balkonu öyle konumlandı ki, siz balkonunuzu nasıl isterseniz öyle dizayn edin. Çünkü bu, keyfine düşkünler için sadece bir zevk meselesi. Derin bir perspektiften deniz manzarası ve dolunay günleri yaşayacağınız yakamoz etkisi de cabası…

 • Ebeveyn Yatak Odası

  Her yeni güne hazırlanmak için dinlenerek enerjimizi tazelediğimiz yatak odasında, doğal ışıktan maksimum yararlanma amacına da uygun olarak bir ferahlık hissi yaratılmak istendi. Giyinme odası ve dolaplar her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde fonksiyonel olarak düzenlendi. Banyo ve yatak odası arasındaki sınır kaldırılarak şeffaflık ve ışıklandırmayla optik efektler tercih edildi. Açıkçası bu, insanı provoke ediyor.

 • Ebeveyn Banyosu

  Banyoda mahrem alan anlayışına yepyeni şaşırtıcı bir yorum katıldığı hemen fark ediliyor. Genelde kapalı bir alan olarak tasarlanan "salon d'eau", Marvista'da yerini transparan tasarım anlayışına bırakıyor. Gün ışığı alan banyo, beyaz ve varak malzemelerle eskiye dönüş nostaljisiyle modernlik arasında bir kompozisyonu yansıtıyor. Hayal gücünü ve sınırları zorlayan bu yeni mekân yorumu sürprizlerin yarattığı o küçük anlara bayılanlar için keşfe değer.

 • Genel Banyo

  Banyo günün yorgunluğunu atmak için, açıkçası duygusal bir ritüel alanı olarak tasarlandı. Kullanılan fayanslar ve renkler zengin çağrışımlarla kombine edildi. İyi bir banyonun önemi es geçilmeden, bir dinlenme, bir yeniden enerji toplama yeri olarak belirgin biçimde odak noktası haline getirildi. İlk bakışta detayları ve fonksiyonelliğiyle dikkat çeken bataryalar ve duş uzun yıllar modası geçmeyecek bir tasarım olarak karşınıza çıkıyor. Detaylar ve bunların arasındaki uyum, sanki akılla kalbin ahenkli çalışmasına işaret ediyor. Kısaca, yaşam kaynağı suyun zenginliği ve sağlığa etkisi olabilecek en güzel şekilde yansıtıldı.

 • Genç ve/veya Çocuk Odası

  Ve tabii ki çocukları da düşündük. Hayatı onlar için nasıl daha yaşanılası ve daha eğlenceli kılabiliriz? Kendi bireyselliklerini geliştirebilmeleri ve koskoca bir hayata hazırlanabilmeleri için onlara özgürlük alanı oluşturduk. Size sadece sevginizi paylaşmak kalıyor.

 • Misafir Yatak Odası

  Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak mı istiyorsunuz? İşte yatak odalarından birini, kendinizle övünebilmeniz için, istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz opsiyonel bir alan alarak düşündük. Onlar, güne gözlerini açtığında neyle karşılaşmak ister

 

 

 

 

Son Söz

Sıradan projelerle her şeyin birbirine benzediği Mersin'de; sosyal imkanlarıyla, rakım farkıyla üniversitedeki kültürel etkinliklere ve kendi lokasyonunda önemli merkezlere yakınlığıyla, gerek görsel gerekse de iklim özelliklerinden yararlanmasıyla Mersin'in gerçek ihtiyaçları analiz edilerek hazırlanan bir yaşam ünitesi Marvista. Akdeniz'e özgü ferah ve neşeyle yaşama sanatından ilham alan 'Marvista yeni yaşam tarzı', ne istediğini bilenler için bir lüks değil, artık bir standart. Hayata neşe ve renk katan Marvista ile şimdi nefes alma zamanı.

Olanaklar

MARVİSTA Şehrin Gürültüsünden Uzak Ama Bunun Yanısıra  Şehir Merkezine 15 Dakika,Mersin FORUM AVM 10 Dakika,Mersin MARİNA AVM 7 Dakika, Mersin KİPA AVM 3 Dakika, Mersin YENİ TIP FAKÜLTESİNE 3 Dakika , Mersin SAHİL 4 Dakika, Mersin OLİMPİYAT STADYUMU 7 Dakika Mesafede Bir Projedir...

Projemizde, Çok Yüksek Tempoda ve Stresle Geçen Hayatımızda, İnsanlara Maksimum Güven, Konfor, Huzur  ve Mutluluk Ortamı Oluşturmak; Farklı Karakter ve Kişilikteki Her Türlü İnsanın Burada Yaşamaktan Keyif Almasını Sağlamak Önceliğimiz Olmuştur.

Projemizde Siz Değerli Müşterilerimize 365 Gün Ailenizle ve Komşularınızla Birlikte Huzur ve Mutluluk Verebilecek Bir Yaşam Alanı Oluşturmaya Çalıştık.

MARVİSTA Konsept Olarak Mimari Tasarımıyla da Ortaya Koyduğu Zerafeti İmalat Aşamasında Kullanacağı Bütün Detay Malzemeleriyle de Sağlayacaktır. Tasarım, Malzeme Seçimi ve İşçiliğiyle Bölgesinde Çıtayı Yükseltmeyi Hedeflemektedir.

İsterseniz Artık Projemizin Genel Özelliklerine Bir Göz Atalım ;

SİTE ÖZELLİKLERİ;

*Yaklaşık 7.000m² Arsa Üzerine Kurulmuş Tek Blok

*Yaklaşık 6.500m² Peyzaj Alanı

*MARVİSTA Yeşil Alanında ve Sosyal Tesislerinde Yalnızca Sizin Keyif ve Huzurunuza Yer Vardır

*MARVİSTA Misafirlerinizi En Güzel Şekilde Ağrlayabileceğiniz Bekleme Lobisinide Düşündü

*Zemin+21 Kat,Her Kat 2 Daire,Son 2 Kat Dubleks

*1 Adet Genel Havuz+1 Adet Çocuk Havuzu+1 Adet Jakuzi Havuz-Süs Şelalesi

*Çocuk Oyun Alanları,Trambolin,Kamelyalar

*Barbekü Alanı

*Yürüyüş Parkurları

*Basketbol Sahası-Tenis Kortu

*Kapalı Otopark ve Açık Otopark

*24 Saat Güvenlik

*Full Otomatik Son Sistem 12 Kişilik İnsan Asanasörü ve Sedye Asansörü

*Daire İçlerine Kadar Besleyebilecek Full Jeneratör(Elektrik kesintisi nedir bilmeyeceksiniz) ;)

*Kapalı Fıtness Salonu-Sauna

*Çöp Şut Bacaları

*Merkezi Isıtma Sistemi,Otomatik Yangın Söndürme Sistemi

*Doğalgaz Tesisatı

*Hidrofor

*Dış Cephe Ytong-C30 Beton(Test Sonuçları c40

*Analizli Demir Kulanımı

*Dış Cephede BoardeX Dış Cephe Kaplama Levhası

DAİRE ÖZELLİKLERİ;

* 4+1 Brüt : 250.00m² Tek Tip Daireler

*Özel Tasarım El İşçiliklerine Sahip 1.Sınıf Mobilyalar (Ufak Bir Saray Yavrusu İhtişamı) ;)

*Serra Seramik Grupları

*Banyolarda NEWARC Marka İthal Duş Sistemleri ve Armatörler

*Banyolarda Özel Seri Fren Sistemli Gömme Rezervuarlı Klozet

*Mutfakta FRANKE Marka Eviye ve Batarya

*Mutfakta 4 Parça FRANKE Marka Ankastre Ürünleri( Ada Tipi Davlumbaz,Set Üstü Ocak,Mikrodalga Fırın,Fırın)

*Ada Mutfak ve Onu Tamamlayan 4 Kişilik Ahşap Yemek Masası

* 10 mm Kalınlığındaki Yapısı  Senkronize Yüzeyi ve Derzli Yapısı Sayesinde Ağaç Dokusunu Çok Daha İyi Hissedebileceğiniz, AC4 Sınıf 32 (Aşınma ve darbe dayanımı yüksek.) NATUREL MEŞE PARKELAM

*Mobilya Uyumunu Bozmamak İçin Düşünülen Ahşap Süpürgelikler (İnce Bir Ayrıntı) :)

*Dış Cephe Çift Taraflı Ahşap Görünümlü FIRATPEN Pvc

*Yeşil Renkli Özel Üretim Çift Cam Uygulaması

*Yeşil Renkli Özel Üretim Alüminyum Korkuluk Camları

*Tüm Dairelerin Güney Cephesinde Bulunan Manzaraya Hakim Ana Balkonlarda KATLANIR CAM BALKON Sistemiyle Ekstra Bir Yaşam Alanı (KIŞ BAHÇESİ)

*Tüm Odalarda ve Ara Hollerde Yangın Dedektörleri

*Tüm Dairelerde Alüminyum RADİATHERM Radyatörler (Plazma, “cross-flow converction” olarak tabir edilen çift kademeli ısı transferi prensibine göre çalışır. Burada hava ön yüzeyden emilerek dilim aralarına girer, ön ısınma gerçekleşir. Havanın çıkabileceği tek yön olan arka panjurların geometrisi sayesinde ikincil ve daha yüksek sıcaklıkta bir ısınma gerçekleşir. Isınan havadaki bu önemli sıcaklık artımı Radiatherm’deki doğal taşınım yani konveksiyonun %73 - %75 gibi yüksek hızda hava akımlarına ulaşmasını sağlar. Buda mekâna daha hızlı ve homojen hava yayımı demektir. Isınma konforu açısından bu husus önemlidir, zira böylelikle mekânın her yeri bir anda ve eşit olarak ısınır.)

*Girişte ve Ara Holde Taban Aydınlatma

*Giyinme Odasında Dolaplar

*Ebeveyn Banyosunda 7 Yıldızlı Otel Konforu

*Ebeveyn Banyosunda Özel Tasarım Jaluzi Sistemi

*Arka Balkonda Çamaşır Makinası Dolabı

*Arka Balkonda Raylı Çamaşır Asma Aparatı

+++Kendinizi Dinleyin, Huzurla dinlenin… En Kısa Zamanda Görüşmek Dileğiyle… +++

Fiyatlar

Projelerimiz, daire satışlarımız ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sorumlusu :

Kemal NARLIK 

 Cep: 0 533 035 32 76

Şatış Ofisi:

Çiftlikköy Mah. 3272 Sok. No:14 Yenişehir / MERSİN

Tel: 0 324 358 08 58

Mersin / Yenişehir

Satış Ofisi

İlgili Kişiler: Kemal Narlık
+90 533 035 32 76
Çiftlikköy Mah. 3272 Sok. No:14 Yenişehir / MERSİN
Bize Ulaşın