WEST BLOCK PROJECT

İstanbul / Büyükçekmece

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 22 m²

+90 212-854 06 44

İSTANBUL'UN GELİŞEN BÖLGESİ

BÜYÜKÇEKMECE'DE YENİ BİR YAŞAM

West Blocks, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesinde, şehir yaşamının dinamizmi ve doğanın enerjisi ile harmanlanmış bir konsepte sahip olacak. Etkileyici mimari kimliği ve doğa ile bütünleşen sosyal alanları, Büyükçekmece’de yeni bir yaşamı müjdeliyor.

1’inci kalite malzemeler kullanılıp teknolojinin son imkanlarından yararlanılarak inşa edilen West Blocks, fonksiyon, güvenlik ve tasarımı birleştiren anlayışı ile yaşam kalitenizi artıracak. 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera izleme sistemleri ve resepsiyon hizmetleri ile siz keyifli anların tadını çıkarırken, West Blocks size güvenli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Günlük ihtiyaçlarınıza cevap verecek ticaret merkezi, mini golf sahası, yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, tırmanma duvarı, yaklaşık 330 m bisiklet, koşu ve yürüyüş parkuru, 15.000 m²’ye varan ortak yeşil alanlar ve buhar banyosu, sauna, kafeterya, kapalı çocuk oyun alanı, kapalı spor salonu olan sosyal tesisi ile tasarlanan West Blocks’ta yılın her mevsiminde kendinizi dinamik ve huzurlu hissedeceksiniz.

TEM ve E-5 otoyolunu birleştiren ana arter üzerindeki konumu sayesinde kentin her noktasına, hastanelere, alışveriş merkezlerine ve üniversitelere yakınlığı ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

22.551 m2 arazi üzerinde 3 blokta daire ve apart ünitelerden oluşan West Blocks, modern yaşam ve mahalle kültürünü bir arada yaşamak isteyenler için tasarlandı. West Blocks’ta 1+1, 2+1, 3+1 normal, 2+1 dubleks, 4+1 penthouse ve 5+1 loft dairelerden oluşan 7 tip bulunmaktadır. Projede misafir otoparkları, açık otoparklar ve kapalı otoparkların yanı sıra depo alanları da planlanmıştır.

İstanbul / Büyükçekmece

Satış Ofisi

İlgili Kişiler: İsmail CAN
+905428118080
Bize Ulaşın