DENİZ İSTANBUL EVLERİ PROJESİ

İstanbul / Beylikdüzü

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 12,000 m²

+90 212-347 61 00 x:

İstanbul’da keşke olsa diyebileceğiniz bir yer var artık; Deniz İstanbul

Deniz İstanbul Yakuplu sahilinde deniz cepheli 1.200 dönüm arsa üzerinde Keleşoğlu Holding tarafından inşa edilen konut, villa, alışveriş ve yaşam merkezi, otel, denize cephe cafe,restaurant, okul ve hastaneden oluşan, İstanbul’da  kişi başına yeşil alanın en fazla olduğu ve yanı başında marinası bulunan tek projedir.

Marina Evleri

Deniz İstanbul’un en özel yeri; Marina Evleri...

5 çeşit villa tipi ile hem marinaya yakın hem gözünüzün alabildiğine denizi görebileceğiniz, beklentilerinizin çok ötesinde bir yaşamı sizlerle buluşturan özel bir konsept. Mimari açıdan çift kat yüksekliğindeki kolonları, doğal taş kaplamaları ve alaturka çatı kiremitleri ile klasik tarzın şıklığını modern yaşama uyarlıyor. Bu özellikleri ile benzer villalardan ayrılan Marina Evleri’nde size özel bir dünyada huzur ve konforu yaşayabilirsiniz. 

Kalyon Evleri

Kalyon Evleri'nde muhteşem bir yaşam...

 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri'nde müstakil dubleksler, müstakil tripleksler, ikiz dubleksler, katlı villalar, sıra evler ve en fazla 6 katlı apartman daireleri gibi bir çok farklı alternatifler var. 

Hepsinin ortak özelliği, kendine ait bahçelerle çevrili olmaları. Çocuklarınız arkadaşlarıyla doyasıya gülüp oynasın, açık havanın tadını çıkarsın. Siz de kendi çiçeklerinizi ve bitkilerinizi dikin, her mevsimin güzelliğini yaşayın.

 

İstanbul / Beylikdüzü

Bize Ulaşın