BAĞCILAR ŞEHRİ İSTANBUL PROJESİ

İstanbul / Bağcılar

Proje Durumu: Hemen Teslim

Fiyat Aralığı: 132,000 - 132,000 USD

Proje Alanı: 2,500 m²

+90 212-347 61 00 x:

Şehr-i İstanbul projesi 2. Etap başladı. Albayraklar Konut Yapı A.Ş firmasının Şehr-i İstanbul 1 ile başlattığı kentsel dönüşüme vizyonu 2. Etap'da devam ediyor. Şehr-i İstanbul 2. etap aynı birinci etaptda olduğu gibi modern mimarisi, şehirli kimliği, ferah iç mekan detayları ve sosyal yaşam zenginlikleri ile aradığınız evi size sunuyor

Şehr-i İstanbul projesi 2. Etap başladı. Albayraklar Konut Yapı A.Ş firmasının Şehr-i İstanbul 1 ile başlattığı kentsel dönüşüme vizyonu 2. Etap’da devam ediyor. Şehr-i İstanbul 2. etap aynı birinci etaptda olduğu gibi modern mimarisi, şehirli kimliği, ferah iç mekan detayları ve sosyal yaşam zenginlikleri ile aradığınız evi size sunuyor.

Olanaklar

İstanbul’un yeni “prestij hizmet merkezi” olarak değer kazanan ŞEHRİ-İSTANBUL; Basın Ekspres Yolu ve E5’i TEM otoyoluna bağlayan Mahmutbey Yolu’nun tam ortasında,  yaşamın ve yatırımın buluşma noktasındadır.

ŞEHRİ-İSTANBUL; Alışveriş merkezleri, 5 yıldızlı oteller, hastaneler, havalimanı, iş ve finans plazalarıyla yakın lokasyon da bulunmaktadır.

Projenin yanı başında yer alan Mahmutbey ve Yenimahalle Metro durakları ve toplu taşıma araçlarına ile hızlı ve rahat İstanbul’un her tarafına ulaşım kolaylığı sağlıyor.

 

190 konut dan oluşan ŞEHRİ-İSTANBUL projesinde;

*Fitness

*Çocuk Oyun Parkı

*Kamelya

*Jeneratör

*Çift Asansör

*Mini Basketbol Sahası

*Kapalı Otopark

*7/24 Güvenlik ve Kamera Sistemi

*Görüntülü Diafon

*Özel Peyzaj

*Ankastre Ürünler

*Çelik Kapı

*Panel Kapılar

*Mini Basketbol Sahası

İstanbul / Bağcılar

Bize Ulaşın