Delta Deluxe Projesi

İstanbul / Esenyurt

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 1,500 m²

212-875 30 40

DELTA DELUXE ayrıcalığı ile konforlu, güvenli ve huzurlu bir yaşama adım atmanızı sağlayan, tüm konforun haiz olduğu,  eviniz de güne huzur içinde merhaba demenin keyfini size sunuyoruz… Yeşil ve mavinin buluştuğu nadir bir yerleşim alanına sahip olan DELTA DELUXE günümüz yaşam koşullarında sizi sakin ve huzurlu bir hayata davet ediyor.

15 dönüm arazi içerisinde, hayallerinize hitaben inşa edeceğimiz ve yanı başında bulunan 60 dönümlük alan da şelalelerin, yürüme parkurlarının, bisiklet yollarının, yeşil alan, park ve bahçelerin bulunduğu muhteşem projemizde konfor da sınır tanımıyoruz.  

Yaşam sevinci çocuklarımız, sizler bizim yarınlarımızsınız, gelin hayata ilk adımlarınızı SEYİTHAN İZSİZ İLKÖĞRETİM OKULU’nda atın…

Haramidere Kavşağına, E5 Karayolu ve TEM bağlantı yoluna cephe, Hava Limanına 15 dakika, Ambarlı limanına 5 dakika mesafe de bulunan DELTA DELUXE, Metro ve Metrobüse yürüme mesafesinde.

Residance, AVM ve Hotel’den oluşan 3 blok üzerine inşa edilen ve  İstanbul’un marka ilçesi olan Beylikdüzü’nde emsalsiz bir eser. 

 

Bir başyapıt olan DELTA DELUXE huzur ve güvenin yeni adresi…

Ekstra Özellik
Seyithan İzsiz İlköğretim Okulu, yürüme parkurları, bisiklet yolları, 10 dönüm yeşil alan, şelale, park ve bahçeler.

Ulaşım
Haramidere Kavşağına,  E5 Karayolu ve TEM bağlantı yoluna cephe, Hava Limanına 15 dakika, Ambarlı Limanına 5 dakika mesafe de bulunan DELTA DELUXE, Metro ve Metrobüse yürüme mesafesinde.

Sosyal ve Ticari Alan
DELTA Premium Hotel, Shopping Mall, Market, Restoran, Cafe & Bar, Kuaför

Güvenlik
24 Saat Güvenlik, Güvenlik Kamerası

Sosyal Tesis
2000 araç kapasiteli kapalı otopark, Fitness Salonu, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları, Masaj, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Kuru Temizleme, Çocuk Oyun Parkı

Bina Özellikleri
Hidrofor, Jeneratör, Kapalı Otopark, Su Deposu, Isı Yalıtımı

İstanbul / Esenyurt

Bize Ulaşın