BEY LİFE CİTY PROJESİ

İstanbul / Beylikdüzü

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 13,500 m²

http://www.projekonut.com

+90 212-875 30 40

Ev Almak İsteyen insanların öncelikli dikkate alınarak tasarlanan Bey life City, E-5 Yakınlığı ve metrobüs ulaşımının sağladığı imkanlar açısından önemli avantajlar sunuyor.

Satış sürecine devam edilen Bey life City, Ertop İnşaat imzasıyla yaşama geçiriliyor. Projede yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon ve Dubleks Olarak 4 oda 2 salon ,5 oda 2 salon olarak dizayn edildi. İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Bey life City projesi, 5 bloktan oluşuyor.

 

Teslim tarihi Aralık 2016 Mart Ayı olarak belirlenen Beylikdüzü Bey life City'de; kapalı otopark, Kapalı Yüzme havuzu, Basketbol ve Voleybol sahsı ,Tenis Kortu, Çocuk Oyun alanları, Doğal Yürüyüş parkurları, Süs Havuzu, Kamelya ve Çardaklar, Fitness Center Sauna, Toplantı Odası, çift asansör,24 saat özel güvenlik, merkezi uydu sistemi, kesintisiz internet hizmeti bulunuyor.

 

Olanaklar

Site Özellikleri

%70 Yeşil Alan,Basketbol Sahası,Futbol Sahası,Voleybol Sahası,Tenis Kortu,Çocuk Oyun Alanları,Doğal Yürüyüş Parkurları,Süs Havuzları,Kamelya ve Çardaklar,Fitness Center,Sauna,Toplantı Salonları,Kapalı Otopark,Misafir Otoparkları,Çift Asansör
24 Saat Özel Güvenliğe Bağlı Diafon Sistemi,24 Saat Özel Güvenlik Hizmeti,Merkezi Uydu Sistemi,Kesintisiz İnternet Hizmeti,Ortak alanlarda fotoselli aydınlatma,Bina çevre duvarı,Bahçe aydınlatması,Jeneratör,Sığınak

Fiyatlar

Fiyat Bilgisi için : Bizimle İletişime geciniz.

İstanbul / Beylikdüzü

Satış Ofisi

İlgili Kişiler: Proje Konut
0532 586 55 57
Yakuplu Mah. Hürriyet Bul. No:28 / 4 Beylikdüzü / İstanbul
Bize Ulaşın