SAKARYA,HENDEK,KOCAAHMET te 33.338.-m2 fındıklık ve 8.330.-m2 Köy içi Villa imarlı arsa

Sakarya / Hendek / Köyler

Продажа Земельный участок 25,000,000 TL 33,339 m² / (Net) 33,338 m²
hendek te e 33.338.-m2 fındıklık ve 8.330.-m2 si müstakil villa 0.20 imarlı arsa

SAKARYA HENDEK KOCAAHMETLER de SATILIK FINDIKLIK ve İMARLI ARAZİ

Sakarya ili Hendek İlçesi Kocaahmetler (köyü) mahallesi 2696 ada
5 parselde 33.338.-m2 fındıklık  m2 si 750.tl den 25.000.000.-tl 556.000.-usd
79  parsel 14.330.-m2 fındıklık ve 0.20 emsal konut alanı m2 si 1.200.-tl  isede (Ancak 14.330.-m2 imarlı arsanın içinde 6.000.-m2  villa ve arsası oldugu için 14.330.-m2 den 6.000.-m2 düşülecek 2696 ada 79 parsel 14.330.m2 degil  8.330.-m2 si köy içi villa imarlı oldugu için 8.330.-m2 ye m2 si 1.200.-Tl den 10.000.000.-tl dir) 
Toplamda bütün fındıklık ve imarlı arsanın toplamı 47.668.- yapmakta iken( müstakil ev hariç yani 6.000.-m2) toplamı 41.668.-m2 ye düşmekte olup, fındık tarlası ile beraber satış bedeli total satış bedeli 35.000.000.-tl 778.000.- usd dir
ANCAK 79 parselin villa ve konut imarlı olması nedeniyle tapu sahibi tarafından yapılan villanın oturdugu  6.000.-m2 arsanın satışı  düşünülmemektedir.
Alıcı isterse bu konuyu direk tapu ve villanın sahibi Sebahattin beyle yüz yüze veya telefonla görüşebilir.
Her iki arsa ayrı ayrı da satılabilir.Şöyleki 2696 ada 5 parsel 33.338.-m2 nin tamamı, 2696 ada 79 parselin ise 8.330.-m2 hisseli olarak satılacaktır.
Talebe göre  parseller köy içi imarlı arsa ile fındıklık ayrı ayrı da satılabilir.

Основные сведения

Жилищный статусДа
Да
Title Deed - Area No2696
Title Deed - Parcel No5

Экстерьер (Внешний вид)

Колодец/скважина

Sakarya / Hendek / Köyler

Сайты, на которых опубликовано объявление

Hayrettin GÜREL
Консультант по недвижиомсти
+90 532-293 00 71
+90 532-464 86 17
Объявления консультанта Отправить сообщение
GÜVEN EMLAK & Organik Gayrımenkul
Çanakkale / Merkez
+90 532-293 00 71
+90 542-265 60 08
Объявления компании
www.guvenemlak.com.tr
Свяжитесь с нами: