TUR EMLAK BURÇ SOKAK SATILIK DAİRE

Ankara / Çankaya / Cebeci

Satılık Konut 184,000 TL 80 m² / (Net) 70 m² 2 + 1
cebeci burç sokakta dolmuşa otobüse1dakika metroya 5 dakika yürüyüş mesafesinde ulaşım sorunu yoktur 50inci yıl parkı yan tarafındadır.. Dairenin iç özelikleri bagımsız ferrah kullanışlı tüm odaları ğüneş alır fotoğraflarda ğörülür biz 23 yıldır bu dairede oturuyoruz gerekeni yaptık yaptırdık bina ile birlikte kullanılan pis su ğiderleri kapatıldı daireye özel tek ğider yapıldı su basması kötü koku rütübet korkusu yoktur daire içi montalama yapıldı su tesisatı yenilendi parkesi yenilendi koridorun ust taraflarında yüklük yapıldı ekte kömürlük vardır depo olarak kulanılır dairenin özellikleri artıları vs. yapılı bakımlı sorunsuz masrafsızdır konumundan dolayı da çok hızlı kiraya verilir yüksek kira getirisi vardır eşyasız 1000 tlye eşyalı 1500 tlye kadar kiraya veriliyor kiracı seçme altanetifin var aileye öğrenciye süriyeliye kime istersen kiraya verebiliyorsun.. cebeci merkezi konumda olması ulaşım sorunu olmaması çalışan aile içinde öğrenim gören öğrenci içinde yatırım için de çok idealdir üniversiteye hastaneye yakın mesafededir emsallarına ğörede parası çok idealdir kaçırılmaz bir fırsattır ciddi alıcılar randevu alarak daireyi görebilirsiniz özeliklerini yapısını vs. ğörmeden hayali boş teklif pazarlık etmeyin lütfen herkesin parası değerlidir zamanı kıymetlidir bizim şatış nedenimiz ailemiz 7 kişi bizlere ufak geliyor başka hiç bir sıkıntısı sorunu yoktur artıları özellikleri yapısı masrafsız olmasıdır..

cebeci burç sokakta dolmuşa otobüse1dakika metroya 5 dakika yürüyüş mesafesinde ulaşım sorunu yoktur 50inci yıl parkı yan tarafındadır..

Dairenin iç özelikleri bagımsız ferrah kullanışlı tüm odaları ğüneş alır fotoğraflarda ğörülür biz 23 yıldır bu dairede oturuyoruz gerekeni yaptık yaptırdık bina ile birlikte kullanılan pis su ğiderleri kapatıldı daireye özel tek ğider yapıldı su basması kötü koku rütübet korkusu yoktur daire içi montalama yapıldı su tesisatı yenilendi parkesi yenilendi koridorun ust taraflarında yüklük yapıldı ekte kömürlük vardır depo olarak kulanılır dairenin özellikleri artıları vs. yapılı bakımlı sorunsuz masrafsızdır

konumundan dolayı da çok hızlı kiraya verilir yüksek kira getirisi vardır eşyasız 1000 tlye eşyalı 1500 tlye kadar kiraya veriliyor kiracı seçme altanetifin var aileye öğrenciye süriyeliye kime istersen kiraya verebiliyorsun..

cebeci merkezi konumda olması ulaşım sorunu olmaması çalışan aile içinde öğrenim gören öğrenci içinde yatırım için de çok idealdir üniversiteye hastaneye yakın mesafededir emsallarına ğörede parası çok idealdir kaçırılmaz bir fırsattır

ciddi alıcılar randevu alarak daireyi görebilirsiniz özeliklerini yapısını vs. ğörmeden hayali boş teklif pazarlık etmeyin lütfen herkesin parası değerlidir zamanı kıymetlidir bizim şatış nedenimiz ailemiz 7 kişi bizlere ufak geliyor başka hiç bir sıkıntısı sorunu yoktur artıları özellikleri yapısı masrafsız olmasıdır..

Ana Bilgi

Oda Sayısı2
Salon Sayısı1
Banyo Sayısı1
Yapının ŞekliApartman Dairesi
Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuBoş
IsıtmaKombi
Yakıt TipiDoğalgaz
Bulunduğu KatYüksek Giriş
Bina Kat Sayısı3
Binadaki Daire Sayısı15
İnşa Yılı1978
Peşinat184000 TL
Tapu DurumuKat Mülkiyetli Tapu
Yapının YönüDoğu
Yapının CephesiÖn Cephe
Tuvalet Sayısı2
Aidat30 TL
Kira Getirisi800 TL
Krediye UygunEvet
Takas YapılırHayır
DevrenHayır

İç Özellikler

Boyalı
Çelik Kapı
Duvar Kağıdı
Isıcam
Parke - Lamine

Konum

Caddeye Yakin
Merkezde
Şehir Merkezi
Toplu Ulaşıma Yakın

Çevre Bilgisi

Eczane & Medikal
Eğlence Merkezi

Site

Otopark - Açık

Bina

Jeneratör
Kapıcı
Otopark

İlanın Yayınlandığı Siteler

ÇELİK TEKİN
Şirket Yetkilisi
+90 362 98 84
+90 532-223 28 89 x:
Danışman İlanları Mesaj Gönder
TUR EMLAK
Ankara / Çankaya
+90 532-223 28 89
+90 312-362 98 84
+90 312-362 69 72
Firma İlanları
tur_emlak@hotmail.com
Bize Ulaşın

Benzer İlanlar