DUMANKAYA’DAN 4 BİN 500 AİLEYİ EV SAHİBİ YAPACAK DEV PROJE

DUMANKAYA’DAN 4 BİN 500 AİLEYİ EV SAHİBİ YAPACAK DEV PROJE

Hayata geçirdiği projeler ile gayrimenkul sektöründe standartları daima yukarı taşıyan Dumankaya İnşaat, Gebze’nin Çayırova bölgesinde 4.500 mutlu aileye ev sahipliği yapacak dev bir projeyi hayata geçiriyor.

Dumankaya İnşaat, Kocaeli’nin en değerli bölgesinde yükselecek olan projesinde daire sahibi olmak isteyenlere kusursuz niteliklere sahip yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. İstanbul ve Kocaeli arasında, Gebze-Çayırova bölgesinde yar alan 142 dönümlük arazi üzerine kurulması planlanan proje, Dumankaya İnşaat’ın bugüne dek yaptığı en büyük konut projesi olacak.

Gebze`de yatırım amaçlı konut projesi olgusuna da yeni bir soluk getirecek olan proje, konum itibariyle üniversite yerleşkeleri, sanayi merkezleri, kurumsal şirketler ve özellikle de bankaların teknoloji üslerine oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Gebze-Çayırova hattında ve metropol hayatının kalbine uzanan bir noktada inşa edilmesi planlanan proje, daire sahibi olmak isteyenlerin şehrin tüm olanaklarına şehirden kopmadan ulaşmasını sağlayacak. Bu eşsiz proje ile bölgede çalışan fakat ikamet adresi olarak İzmit ve İstanbul’u tercih edenler için hem muhteşem bir yuva olma, hem de emsalsiz bir yatırım alanı olma fırsatı sunuluyor.

Proje ile ilgili olarak konuşan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, “Gebze’de hayata geçirdiğimiz proje, Türkiye’de inşa edilmiş dev konut projeleri arasında en iddialılardan biri olacak. Dumankaya İnşaat olarak yapacağımız 1 milyar lira yatırım değeri ile 20 bin kişiye çok özel bir yaşam ve yatırım alanı sunacağız. Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında keyifli yaşam alanları bulunan ve çocukların sosyalleşerek güvenli bir şekilde büyüyebileceği bir ortam oluşturacak olan proje bütün bölgenin çehresini değiştirecek”, dedi.

Bölgede yatırım yapacak veya yaşayacak ailelerin öncelikleri düşünülerek inşa edilecek olan proje, 3 etap ve 4500 konuttan oluşuyor. Yapımı süren 3. Köprü ve tamamlanmasına az bir süre kalan Körfez Geçiş Köprüsü yakınında yer alması, projeyi, Bursa, Yalova, İzmit ve İstanbul arasında yükselen bir cazibe merkezi haline getiriyor. Körfez Geçiş Köprüsü’nün 2015 yılı sonunda bitirilmesi ile birlikte projenin İzmir ile arası 3,5 saate iniyor.

Kendi kendine yeten ve canlı yaşam alanı fikrinden hareketle, adeta şehir içinde yeni bir şehir kurularak inşa edilecek projenin, çizimlerinin ve diğer tüm hazırlıkların tamamlanmasının hemen ardından daire sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulması planlanıyor.

Dumankaya tarihinin en büyük konut projesine dâhil olmak ve ilk fiyat avantajlarından yararlanmak için http://www.dumankaya.com/gebze-cayirova/gebze-cayirova-projesi-on-talep-v2.aspx?utm_expid=96587884-6.ZXs3oHLuR6O7Lf4GlFrbyw.1 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dumankaya İnşaat

1963 yılında ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere otomotiv, rent a car, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.  Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğu ve “sektörde, bir adım önde giden, en itibarlı marka olmak” vizyonuyla kalitesinden asla ödün vermeden faaliyetlerini sürdürüyor. 

Kaynak:emlakhaberi.com