Tatilde Kendinizi Toprak Ananın Kucağına Bırakın

Tatilde Kendinizi Toprak Ananın Kucağına Bırakın

Ezber bozan yaklaşımıyla 2019 turizm sezonuna güçlü bir giriş yapan Pachamama Alaçatı, kendini doğal yaşama adayanları ve şehir yaşamında kaybolan insan-doğa bağlantısını yeniden kurma arayışındaki herkesi çağırıyor.

Yüksek konforu doğal malzemelerle sentezleyen, sanat, tasarım ve mimari bilimini bünyesinde buluşturan Pachamama, sıradışı mimarisi dışında doğal ürünleri kullanmayı tercih ettiği mutfağıyla da Alaçatı turizmine katkıda bulunuyor. Otel, bayram dönemini tatil için değerlendirmek isteyenlere, güçlü teması, incelikli dekoratif dokunuşları ve özenle hazırlanan mutfağıyla misafirlerine farklı bir tecrübe sunuyor.

Mimar Mustafa Teksoy’un “yapı biyolojisi” teknikleriyle doğadan ilham alarak tasarlayıp inşa ettiği ve  “öze dönüş” fikriyle kuşatılan Pachamama, kentleşmenin verdiği rahatsızlığa şifa olma özelliği taşıyor. Hayatın akışını insana hatırlatan ve “yaşayan bir mekan” olarak tasarlanan Pachamama’nın farklılıklarıyla, şimdiyle değin tecrübe ettiğiniz tatil anlayışınız kökten değişecek… 

Kaynak: Emlakhaberi.com