Memduh Türkoğlu; “Konut sahibi olmak için en doğru karar şu zaman” dedi.

Memduh Türkoğlu; “Konut sahibi olmak için en doğru karar şu zaman” dedi.

Devletin uyguladığı doğru politikaların ve Benevre Beytepe projesinin sunduğu uygun faiz oranlarının yatırımcılar için bir fırsat olduğunu belirten Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Konut sahibi olmak için en doğru karar şu zaman” dedi.

Yükselen yeni nesil konut projeleri, ev sahibi olmak isteyenler için birçok fırsat sunuyor. Devletin uyguladığı doğru politikalar sayesinde, konut almak için en doğru zaman dilimi olduğunu kaydeden Memduh Türkoğlu “Yaşanan bu gelişmeler emlak sektörünü olumlu etkiliyor. Benevre Beytepe projesi de sunduğu uygun faiz oranları ile bu güzel gelişmelere ek olarak altın gibi bir fırsat imkanı sağlıyor. Alıcılarımıza 0.80 0.89 oranındaki faiz kampanyalarıyla, yeni yıla yeni bir evde girme imkanı sunuyoruz” diye konuştu.

Ankara`nın En Nezih Semtinde, Doğru Proje

Sunduğu kira ve aidat garantisi ile de Benevre Beytepe projesinin yatırım yapmak isteyenler için en doğru karar olduğunu anlatan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu sözlerine şunları ekledi “Bizim projemiz başı ve sonu belli olan bir proje. 31 Ağustos tarihinde teslim edilecek olan Benevre Beytepe aynı zamanda en akıllı yatırım. Ankara`nın en nezih semtlerinden birinde yükselen projemiz; hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor. ”

Doğru Lokasyonda Akıllı Yatırım

Eşsiz konumuyla… Ve tabii ki yaşam kalitesiyle...

Benevre Beytepe Ankara Eskişehir-Ümitköy Kavşağı ile İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin en gözde semti olan Beytepe’de bulunuyor. Hızla değer kazanan lokasyonda geliştirilen Benevre Beytepe, üniversitelere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Şehir merkezine 14 km, şehir hastanesine 6,5 km, Çankaya-Oran’a 14,5 km uzaklığında olması ile rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor.

 

Kaynak: Emlakhaberi.com