Çukurambar Değerini Regnum`la artıracak!

Çukurambar Değerini Regnum`la artıracak!

Lokasyonunun yanı sıra konut ve iş merkezlerini bir araya getiren yapısıyla Başkent’in yeni merkezi olarak kabul edilen Çukurambar’daki...

Kolay ulaşım sağlanan bir lokasyonda bulunan bölgenin, aynı zamanda ‘yaşam sokağı’ özelliğiyle de Ankara sosyal hayatı için önemli bir yerde bulunduğunu kaydeden OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hem konut hem de iş merkezlerinin yoğun bulunduğu Çukurambar’ın eğlence için de tercih edilen mekanlara ev sahipliği yaptığını anımsattı.

Ünal Pala, şunları söyledi:

“Ankara’da sosyal yaşam için belli başlı bölgeler vardır. Çukurambar da, hem gündüz, hem de gece nüfusu çok yoğun o bölgelerden biri. Ankaralılar eğlenmek ve kaliteli zaman geçirmek için buradaki mekanları tercih ediyor. Ancak her popüler bölgede olduğu gibi Çukurambar’da da bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Cadde müdavimleri yeni mekanlar, farklı markalar görmek istiyor” dedi.

Hayata geçirdikleri Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’yle, Çukurambar’ın en önemli caddesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndaki hareketliliği yeniden canlandıracaklarını kaydeden Pala, “Ankara iş dünyasında yeni bir dönemi başlatan Regnum Sky Tower, yalnızca çalışanları değil bölgeyi de sosyalleştirecek. Kulenin hemen altında yer alan, ticari alanlarımız, Çukurambar’ın gurme mekanlarla dolu cıvıl cıvıl caddesine yeni bir soluk getirecek. Türkiye’nin çok ünlü markaları ile görüşmelerimiz sürüyor. Çukurambar, kısa süre sonra yeni sürpriz mekanlarla buluşacak. Regnum, çalışma hayatına getirdiği yeniliğin yanında, Çukurambar’ın değerini de daha çok artıracak” dedi.

REGNUM SKY TOWER-

Kasım 2016 itibariyle mesainin başladığı Regnum Sky Tower, iş ve yaşamı bir araya getiren özellikleriyle dikkati çekiyor.

Kapalı yüzme havuzundan, şehir manzaralı gezi terasına; spor merkezinden, sinemasına; eğlence ve playstation odalarından, Happy Hour Lounge’a; 2 bin 500 metrekarelik anti-stres bahçesinden, misafir otoparklarına, Regnum Sky Tower firmaların tüm ihtiyaçlarına çözüm üretecek.

Regnum Sky Towr, sunduğu rahat ve keyifli iş ortamı sayesinde iş verimini maksimuma çıkaracak.

 

Kaynak: Emlakhaberi.com