Acil Satılık. Karadağ Kotor Körfezi'nin içinde Dobrota 'da denize sıfır taş villa büyük bir bahçesi ve garajı var. ( ilan için (05334890579 turkcell, (+382 ) 69357067 Montenegro no lu telefonları whatsup dan arayınız )

Istanbul / Bağcılar

للبيع سكن 700,000 € 674 m²
Montenegro'nun (Karadağ) en popüler turistik şehri Kotor'da restore edilmiş , denize sıfır, muhteşem bir taş villa. Büyük ve ağaçlıklı bir bahçesi, biri kapalı 2 büyük garajı, deniz kenarı yola ve üst yola iki ayrı kapısı olan, 2 katlı , mini bir otele bile çevrilebilir, Şömineli. Sahibi, çocukları için Almanya 'ya dönme niyetiyle acilen satmak istiyor.

- Kotor Dobrota 'da  bulunan  villa,  (Kotor  Eski şehir e  1.5  km uzaklıkta )  2 katlı ,  taban alanı  107 m2 alana oturuyor,  toplamda 674 m2 ,  denize sıfır ve deniz kıyısındaki yol için kapalı  garajı var ayrıca  şehirlerarası  yola da  açılan  büyük bir garaj kapısı var. 

-Villa tapusu 1 kişi adına ve temiz. 

- Kotor , dünyanın en güzel 10 koyundan biridir ve Karadağ'ın en çekici yerlerinden bazılarını içinde barındırır.  Boka (Kotor ) Körfezi,   en küçük köşeye kadar büyüleyici  Akdeniz tipi (fiyord) koylar var. 

Bunlardan biri de, kültürel ve tarihi eserlerin bir hazinesini temsil eden Dobrota 'dır  ve deniz kenarındaki semt,  size yüzen bir masal kasabası yakınlarında olduğunuzu hissettirir. 

Binalarda otantik Akdeniz tarzı, Körfezin  bu bölümünde en güzel şehir görünümlerinden  bazılarını yaratmıştır , sıcaklık ve yaşam rahatlığıyla öne çıkan bu taş evler, hayalinizdeki yaşam için gereken her şeyi sunabilir. 

Evinizden denize sadece birkaç metre uzaklıktaki deniz kıyısında başlamayı hayal edebiliyor musunuz? Bu gayrimenkulle, tüm yıl boyunca size hizmet edecek olan gökyüzünün en güzel bölgelerinden birinin seçkin sahipleri olursunuz.

Buna ek olarak, hava durumu açısından son derece değerlidir ve astımı olan veya solunum organlarıyla ilgili problemleri olan kişiler için daha iyi bir yaşam kalitesi sunar. Sakin deniz tüm çevreyi olumlu yönde etkiler.

معلومات رئيسية

نوع الهيكلثلاثي
وضع الاستخداممالك الذين يعيشون في
تدفئةالتدفئة المركزية
رقم طابق البناء2
حالة السجل العقاريسند طابو عمارات
جوانب الهيكلجنوبغرب
رقم الشرفة3
عدد التواليت4
الأرض بالمتر المربع674
مناسب لكرت البنكنعم
مقايضةلا
نقللا
دخل الاجار80000 €

خواص داخلية

أعمال خشبية
شرفة
حفلة شواء
مدفأة
الأرضيات - رقق

خواص خارجية

الحجر الطبيعي

مكان

بجانب البحر
قريب إلى المطار
مطلة على البوسفور
منظر عالبحر
منظر طبيعة
في المركز

معلومات عن المنطقة المحيطة

مركز تسوق
روضة أطفال
ATM
مصرف
بلدية
محطة غاز
مقهى
حفلة موسيقية حية
ديسكو
صيدليه
صيدلية ،مركز طبي
مركز التسليه
معرض
اطفائية
كافيتريا
كوافير،صالون تجميل
مدرسة ثانوية
ماركت
صالون مساج
مركز الشرطة
مكتب البريد
مطعم
مستشفى المنزلية
الأسواق حي
جامعة
مدرسة

مبنى

حديقة شارع
مضاد للهزات الأرضية
معزز
خزان المياه
مسح الارض
سياج
كراج مغلق
في الحديقة

Istanbul / Bağcılar

Güngör Ataç
مسئول الشركة
+90 532-241 42 04
+90 212-651 33 00
مستشار الاعلانات إرسال رسالة
PLAN GAYRiMENKUL
Istanbul / Bağcılar
532-241 42 04
212-651 33 00
212-651 33 08
اعلان الشلركة
www.planemlak.com
الاتصال بنا