PARK MOZAİK / TEPE-MESA

PARK MOZAİK  /  TEPE-MESA

Bir Yaşam Mozaiği

Özellikler

Yaşamın en güzel renkleri, Park Mozaik’te buluşuyor.

Tepe-Mesa tarafından Ankara’nın günden güne parlayan yıldızı Yaşamkent’te hayata geçirilen Park Mozaik, yemyeşil peyzajı, masmavi göleti, özel temalı meydanları, avluları, mozaik yolları, spor alanları ve hobi odalarıyla herkes için renkli bir hayat sunuyor. 

Park Mozaik’te yaşamınıza renk katacak her şey var.
Burada mutlaka siz de kendi renginizi bulacaksınız.


Hayatınıza renk katan evler

Modern şehir hayatıyla birlikte samimi bir mahallenin izlerini de taşıyan Park Mozaik, yüksek üç kule ile az katlı bloklardan oluşuyor.

Farklı beklentiler düşünülerek tasarlanan Park Mozaik, 2+1’den 6+1’e kadar değişen konut seçenekleriyle az katlı evlerin bahçe ve teras keyfinden, yüksek kulelerin ferah, ufku açık manzarasına kadar farklı alternatifler sunuyor. Işığın maksimumda kullanıldığı, geçişli alanlara sahip, yeşilin içinde yer alan konutlarda her dairenin kendine ait otoparkı bulunuyor.

 

www.parkmozaik.com.tr

Tepe Mesa ortaklığı

Tüm projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan TEPE İnşaat Sanayi A.Ş. ve MESA Mesken Sanayi A.Ş. şimdi de yaşam kalitesini esas alan tasarımıyla her  ihtiyaca ve zevke uygun mimari,  sosyal yaşam ve peyzaj  çeşitliliğini  bir mozaik gibi işleyen, Park MOZAİK’i  başkentlilerin beğenisine sunmak için güçlerini birleştirdi.

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir  iki büyük firması TEPE İnşaat ve MESA Mesken ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin  deneyimi  Park MOZAİK’i tercih edenlere kazandıran, sağlam  ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.