Via Twins ofisleri lansman özel fiyatları ile hemen teslim

Via Twins ofisleri lansman özel fiyatları ile hemen teslim

Ankara`nın en gözde lokasyonundaki A+ Via Twins ofisleri lansmana özel fiyatlar ve hemen teslim fırsatlarıyla satışta.

Bayraktar İnşaat, Business Class konforundaki ofisleri Başkentte iş dünyasının hizmetine sundu.

Ofis projesi denince ilk akla gelen isimlerden biri olan ve birçok başarılı projeye imza atan Bayraktar İnşaat, Ankara Söğütözü`ndeki Via Twinsofislerini Mart ayı sonuna kadar avantajlı fiyatlarla satışa sundu. Başkent iş dünyasına ayrıcalıklı hizmet verecek olan Via Twins, ilk 10 katında uluslararası bir oteller zincirine de ev sahipliği yapacak.

Business Class konseptiyle 11 Mart`ta yapılacak lansmanda, o güne özel sınırlı sayıda Via Twins ofisleri, yüzde 35 kazanç ve hemen teslimfırsatıyla sahipleriyle buluşacak.

Proje 33 katlı 2 kuleden oluşuyor. Başkente yeni bir soluk getiren ve Business Class ayrıcalığı sunan A+ ofisler 66 m2 ‘den 800 m2`ye kadar ihtiyaca uygun Ofis seçenekleri sunuyor. Kiralama avantajları da sunan projede minimum 460 bin ile maksimum 1.300 bin TL fiyat aralığında değişen toplam 200 ofis bulunuyor. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olan ofisler, ayrıca tam katta 800 m2 kullanım alanına kadar genişleme imkânı da sağlıyor.

60 YILLIK TECRÜBEYLE OFİS DÜNYALARI TASARLIYOR

1953 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Bayraktar İnşaat, birikimi ve tecrübesiyle inşaat alanında ofis dünyaları tasarlamaya devam ediyor. Ankara`nın LEED Sertifikalı (Gold) Yeşil Bina özelliği taşıyan ilk iş merkezi Via Green, yatay mimarisiyle geniş kiralanabilir ofis alanları sunan Via Flat ve merkezi lokasyonuyla cazibesini koruyan Via Tower projelerinden sonra, Via Twins projesiyle de lüks ofis ayrıcalıklarını iş dünyasıyla buluşturuyor.

Bugüne kadar her biri ayrı marka haline gelen ve toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareyi aşan üst yapı projelerini üstlendiklerini hatırlatanBayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar, Via Twins Projesi`nin her ayrıntısıyla iş yaşamındaki güvenlik ve profesyonellik anlayışına uygun olarak gerçekleştirildiğini ifade etti. ViaTwins projesinin Ankara`nın en yeni ve en prestijli iş merkezi olacağını vurgulayan Mehmet Bayraktar şunları söyledi:

Prestijli bir proje olmasının yanı sıra projenin şehrin hareket noktasında yer alması da iş dünyası açısından oldukça cezbedici. Şehrin en çok ziyaret edilen AVM`leri, en çok tercih edilen iş merkezleri, en iyi hastaneleri ve 5 yıldızlı otelleri, işinizin hemen yanı başında olacak. İstanbul`dakiViaport, Viaport Venezia, Via Land, Viaport Houses&Suites, Viaport Marina projelerinin ardından Via Twins projemizle de Ankara`da da konfor ve prestij arayan iş dünyasının temsilcilerini, A+ ofislerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Ayrıca Via Twins`in ilk 10 katına uluslararası bir oteller zinciri talip. Görüşmelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki günlerde sonuçlanmasını bekliyoruz. Böylece Via Twins iş dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek bir Business Class iş merkezi olarak hizmet verecektir.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ KULLANILAN CAM İLE GÜNEŞ VE SOĞUTMA KONTROLÜ

Via Twins ofislerinde kullanılan camlar Türkiye`de ilk kez kullanılan Guardian Sunguard High Performance Bright Green 40/29 cam olma özelliği taşıyor. Güneş kontrolünü yüzde 60 daha etkin hale getiren camlar aynı oranda soğutma masraflarından da tasarruf sağlayarak çalışma sistemini verimli hale getiriyor.

Projenin güvenlik ve yangın sistemleri akıllı bina teknolojileri sistemi ile tasarlanmış. Çevre sulamada ise geri dönüşümlü yağmur sularının kullanılması dikkat çekiyor. Proje aynı zamanda tüm ofisler için kesintisiz jenaratör imkanı, farklı ihtiyaçlara özel toplantı salonları, concierge (emanet) hizmetlerinden; araç Kiralama şoförlü transfer hizmeti, otel rezervasyonu, vale hizmeti, sekretarya, catering hizmeti, lostra, araç yıkama ve bakımı, acil ambulans ve sağlık danışma, ortak kullanımların yanı sıra ofislere özel mutfak hizmetleri de sunuyor.

Kaynak: Emlakhaberi.com