Soyak Konforıa’dan Ev Alan Herkese Otomobil Hediye

Soyak Konforıa’dan Ev Alan Herkese Otomobil Hediye

İstanbul’un yeni yüzü Kuzey Bahçeşehir’de yükselen Soyak Konforia 10 Nisan’a kadar kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Soyak Konforia’dan ev alan HERKESE 2017 model otomobil hediye! Hayatınızı yenilemek ve yaşamınıza değer katmak için Soyak size hayallerinizin anahtarlarını sunuyor.

30 Mart - 10 Nisan tarihleri arasında Soyak Konforia’dan ev alan herkese, çekilişsiz 2017 model FIAT ve JEEP marka otomobiller Soyak’tan hediye!

Seçilen ev tipine göre marka ve modellerin değiştiği kampanyada: 2+1 A tipine Fiat 500, 2+1 B ve 2+1 Dubleks tipine Fiat Egea Sedan, 3+1 A tipine Fiat Egea Hatchback, 3+1 B ve 3+1 Dubleks tipine Fiat 500x Cross, 4+1 ve 4+1 Dubleks tipine Jeep Renegade hediye veriliyor.

 

Teslim tarihi Eylül

Kamu-sanayi yatırımları ve ulaşım imkânlarıyla İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kuzey Bahçeşehir’de inşa edilen ve Eylül ayında teslim edilecek olan Soyak Konforia, önümüzdeki dönemlerde “keşke” dememek için güvenilir bir proje.

 

TAPU HARCINA İNDİRİM, DAMGA VERGİSİ ‘0’! 
 30 Eylül’e kadar tapu harç oranlarının %2’den %1,5’e düşürülmesi ve süresiz olarak noter aracılığıyla yapılan sözleşmelere ait Damga Vergisi’nin ‘sıfır’ olarak uygulanmaya başlanması; konut alıcılarına büyük kolaylık sağladı. Bu sayede Soyak Konforia`da ortaya çıkan fiyat avantajlarını internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Kaynak: emlakhaberi.com