Hampton by Hilton Bolu açıldı

Hampton by Hilton Bolu açıldı

Hampton by Hilton Bolu, markanın Türkiye’deki faaliyet gösteren dokuz oteli arasında yerini aldı

Hilton‘un (NYSE: HLT) orta fiyat segmentinde yer alan, kaliteye önem verenlere yönelik küresel markası Hampton by Hilton, en yeni oteli Hampton by Hilton Bolu’yu açtı. 150 odalı Hampton by Hilton oteli “Hamptonality” olarak anılan, markaya has kalite anlayışı ile misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

 

Hampton by Hilton Bolu Genel Müdürü Yusuf Demir şöyle konuştu: "Doğa içindeki konumu, modern buklet ürünleri ve İstanbul ile Ankara`ya kolay ulaşım imkanı sayesinde otelimiz hem iş hem eğlence amacı ile seyahat eden misafirler için ideal bir alternatif. Bolu`ya gelen turistler, şehrin güzelliklerini keşfederken rahatlatıcı bir konaklama deneyimi yaşayabilirler."

 

Bolu Taşıt Muayene İstasyonları İşletim Turizm Ticaret şirketinin sahibi olduğu Hampton by Hilton Bolu, misafirlerine lezzetli waffle’lardan oluşan sıcak kahvaltı, ücretsiz Wi-fi, 7/24 açık iş merkezi gibi birçok hizmet sunuyor.

 

Hampton by Hilton Bolu doğal parklar ve eğlence alanlarının yakınında yer alıyor. Konuklar ister hemen otelin yakınındaki 14B urda Alışveriş Merkezi`ne ister araba ile 20 dakika uzaklıkta bulunan Abant Gölü`ne kolayca ulaşabiliyor. Muhteşem doğa manzaralarına sahip Yedigöller Milli Parkı`na sadece 12 km mesafede olan tesis aynı zamanda Kartalkaya`ya yakın konumu ile kayak tutkunları için de ideal bir alternatif.

 

İş amacı ile seyahat eden misafirler ise Bolu`nun en büyük kongre merkezi olan Paşa Kongre Merkezi yakın olmanın avantajından faydalanabilirler.

 

Hampton by Hilton, “Hamptonality” olarak anılan, markaya has kültürü konuklarına yaşatması ile biliniyor. “Hamptonality”, tüm otellerde misafirlere güler yüzle hizmet sunmak ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışarak civarda görülecek yerler, tarihi mekanlar ve eğlenceli aktiviteler ile ilgili tavsiyede bulunmak anlamına geliyor.

 

Hilton’un 14 markası altında hizmet veren tesislerinde uygulanan ödülü sadakat programı Hilton Honors, Hampton by Hilton otellerinde de uygulanıyor. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar.

 

Kaynak: Emlakhaberi.com