ZECKTEN DOĞA DOSTU SİTEDE ÖZEL YAPIM SATILIK TAM MÜSTAKİL VİLLA

Istanbul / Sarıyer / Köyler

For Sale Residence 16,350,000 TL 370 m² / (Net) 330 m² 7 + 1

 
 

ZEKERİYEKÖY'DE SATILIK
ORMAN İÇERİSİ'NDE, MÜSTAKİL BAHÇE KULLANIMLI, KAT MÜLKİYETİ TAPULU, MASLAK'A 10 DK.MESAFEDE, DOĞA DOSTU VİLLA
 
 

GENEL ÖZELLİKLER:

Villamız, Zekeriyaköy'ün merkezinde ​özel koruluk alanda 7200 m2 arazi üzerine konumlandirılmış, 17 adet özel yapım villadan oluşan Gülnar Koru Evleri'nde bulunmaktadır. Villa'nın 254 Ada 4 Parsel'de 608m2 arsa payı mevcuttur.Site Belgrad ormanına komşu olup Zekeriaköy’ün en tepe noktasındadır. Baharla birlikte kuş sesleriyle sabahlara merhaba denilebilecek bir lokasyondadır.Villanın, 370 m2 brüt ,300 m2 net alanı olup Loft ile birlikte 330 m2 nettir. 6 oda + 1 salon + 1 çamaşır odası ve ayrı girişli asma katlı bir LOFT’tu mevcuttur. Villa'da toplam 200 m2 bahçe alanı ve  2 araçlık açık otopark alanı vardır.

VİLLA'NIN İÇ YERLEŞİMİ:

Giriş katında, misafir tuvalet, portmanto, piyano alanı, misafir odası ve ebeveyn banyo ile bahçeye bakan geniş bir oda daha mevcuttur. Bu geniş oda ikinci salon olarak da kullanılabilir.

Bahçe katında full ankastreli salona açılan servis pencereli, kurangelezli mutfak, bahçeye açılan 50 m2 salon, tuvalet, salonun yanında kurangalezli yardımcı odası, bu odanın yanında yardımcı banyosu ve ayrı çamaşır odası yer almaktadır.

Çatı Katında bir adet ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve ebeveyn banyosu ile bir adet çocuk odası ve ayrı ortak banyo ile teras  vardır. 

Loft alanına giriş ayrı kapıdan olup asma kat mevcuttur. Toplam 30 m2 kullanım alanı vardır. Üst katı ferah olup kelebek camlarla güneş alır. Alt katında banyo & tuvalet, 2 lavabo mevcuttur. Ayrı kapı girişi olması sebebiyle müştemilat ya da ofis olarak kullanılabilir.Ana giriş kapısı ile Loft girişine camekanlı bir giriş alanı yapılmıştır. İstenildiği takdirde villa'nın eşyalı olarak satılma opsiyonu'da mevcuttur.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:
Villa'da, Buderus kombi olup ayrı dijital ısı kontrolü mevcuttur. Güvenlik için Merkezi system, su basması, yangın ve duman için dedektörler vardır. Üst kat odalarının üçünde de Daikin Merkezi klima mevcuttur. Giriş katı ve bahçe katına konulabilecek klimaların yerleri ahşap kapaklarla kapatılmış olup ihtiyaç halinde alt bahçe yan cephesinde yeri hazırlanmış CNC tezgahta kesilen metal kutusuyla hizmete alınabilir.Evin yatak odalarında, giriş katında ve çamaşır odalarında geniş dolaplar mevcuttur.Bahçe katı salon zeminine ithal parke uygulaması yapılmıştır. İkiz cam, aralarındaki argon gazı bulunması ve bina ısı yalıtımı sebebiyle ısınma konusunda hiçbir problem yaşanmamaktadır.Villa dış cephesi yeni boyanmıştır, sadece iç cephede badana yapılıp oturulabilir durumdadır.

BAHÇE:
Üst bahçede;
 50m2 lik tek pota basketbol sahası ve ahşap deck oturma alanı vardır. Papaz eriği, Kara dut, Amasya elması ağaçları mevcuttur.Çevresi limonu leylandi ve servilerle çevrelidir. Limonu leylandiler, 2 adet köknar ağacı, oya ağacı ve farklı renklerde güller vardır.  Evin giriş bölümünün altında bahçe malzemeleri için kapalı bir depo alanı vardır.

Alt Bahçe'de;
Bahçe girişinde ahşap kemer mevcut olup iki yanında saran güller vardır.Bahçe'nin üst kotundaki oturma alanı servilerle çevrelenmiş olup, armut ağacı ve kiviler mevcuttur.Alt bahçe alt kotuna merdivenle inilmekte olup merdiven yanında organik çilek, maydanoz, marul, soğan, nane, reyhan, tere, roka üretmi yapılan bir ahşap deck ile depolama alanı olarak da kullanılan bir ahşap ev vardır.  Ayrıca, Trabzon hurması, Nar ve Ekşi Yeşil Elma ağaçları ile, 5 metre boyunda serviler, boylu boyunca yaseminler, en köşede mavi serviler, kuş yuvaları bulunmakta olup açık alanların tamamı çim kaplıdır. Alt Bahçe bordür olup, damlama sulama sistemiyle hem alt bahçe hem de basketbol sahasının olduğu üst bahçe sulaması yapılmaktadır.Bahçenin bu bölümünde 2 farklı deck alanı vardır. İlk alana salondan erişilmekte olup, ayrıca 4 kişilik oturma alanı vardır.Bahçenin köşe bölümünde geniş bir deck alanı olup 2 kişilik hamak, 8 kişilik bahçe oturma grubu, mangal ve ateş kazanı bulunur.Alt bahçenin iki cephesinde de uzaktan kumandalı güneşlik bulunur.Bahçenin drenaj sistemi yapılmış olup toplanan yağmur sulları evdeki klozetlerde de kullanılmaktadır ve düşük su faturaları olarak yansımaktadır. 

Amerikalı US Green Building Counsil tarafından verilen LEED Sertifikası mevcuttur.

    SİTE ÖZELLİKLERİ:

 • Siteye ait jeneratör, hidrafor ve su deposu mevcuttur. Küçük bir çocuk oyun parkı ve ortak alanda site boyunca süs havuzu vardır. Site'yi çevreleyen yol boyunca 400 metrelik keyifli yürüyüş parkuru mevcuttur. Site sakinlerine ait, bisikletler ve diğer eşyalar için 2 adet kapalı ortak depo alanı mevcuttur. Ayrıca 3 güvenlik personeli ile 1 bahçıvan bulunmaktadır. Aidat aylık 2100 TL’dir. Site'nin etrafında elektrikli çitler mevcut olup,iki kurt köpeği vardır.Zekeriyaköy’deki kanalizasyon sistemine ilk bağlantısı yapılan sitelerdendir. Site önündeki asfalt yol yeni yapılmıştır, kestirmeden Bahçeköy bağlantısı vardır. 

  LOKASYON:
  Gülnar Koru Evleri Site'si, Sarıyer- Çayırbaşı Tüneli, Hacı Osman Metro Hattı ve Maslak Bölgesi'ne yakın mesafede konumlanmaktadır. İstanbul Havalimanı'na 25 km, Sarıyer'e 4 km, İstinyepark'a 8 km, E-6 bağlantı yoluna 11 km,Zincirlikuyu'ya 14 km ve 3.Köprü bağlantı yoluna sadce 1,5 km mesafededir. Bölge'de özel sağlık kuruluşları, çok sayıda özel okul ve anaokulu, market zincirleri, spor salonları mevcuttur. Ayrıca Demirciköy, Kilyos, Kilyos ve Kısırkaya'da turistik plajlar mevcuttur.

   Bu özel villa'yı görmek için 0 531 271 87 02 nolu hattımızdan randevu alabilirsiniz.

  Firmamız portföyün pazarlamasında tek yetkilidir.

  ZECK EMLAK

  YETKİ BELGE NO:3406008

  TEL:05312718702
   Bu ilan Emlak Asistanım CRM Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.

Main Info

# Rooms7
# Saloons1
# Baths6
Property ConditionSecond Hand
Usage StatusOwner living in
HeatingCombi Boiler
Heating TypeNatural Gas
Building Floor Number3
Construction Year2018
Advance Payment0 TL
Deed StatusTitle Deed with Condominium
Property DirectionNorthEastSouthWest
Available to Bank CreditYes

Internal Properties

ADSL
Barbecue
White-Goods
Painted
Steel Door
Shower cabin
Dressing Room
Closet
Diaphone with screen
Hilton style bathroom
Cellar
Kitchen Natural Gas
Air conditioner

Location

Nature View
Close to Subway
Close to Minibus Route

Environment

Shopping Center
Market
Police Station
District Bazaar

Building

Fiber Internet
Pressure Tank
Generator-Power Unit
PVC Windows
Water tank

Istanbul / Sarıyer / Köyler

EBRU KÖKTEN
Broker
+90 531-271 87 02
+90 535-617 62 10
Consultant Adverts Send Message
ZECK EMLAK EMLAK PROJE GELİŞTİRME VE PAZARLAMA
Istanbul / Sarıyer
+90 535-617 62 10
+90 531-271 87 02
Company Adverts
www.zeckemlak.com
Contact Us

Similar Properties

ZECK EMLAKTAN GÜVENLİKLİ SİTEDE SATILIK MÜSTAKİL HAVUZLU VİLLA

12,500,000 TL 380 m² 6 + 2
For Sale / Residence / Villa
Istanbul / Sarıyer / Köyler

ZECK EMLAKTAN KÖY PROJESİNDE SATILIK TAM MÜSTAKİL HAVUZLU VİLLA

45,000,000 TL 691 m² 7 + 1
For Sale / Residence / Villa
Istanbul / Sarıyer / Köyler