SAHİBİNDEN ULTRA LÜX SATILIK YAZLIK

Izmir / Seferihisar / Doğanbey

For Sale Residence 275,000 TL 90 m² 2 + 1

YAZLIK SEFERİHİSAR PAYAMLI İLKÖĞRETİM OKULUNUN KARŞISINDADIR. OKULA, PAZAR YERİNE, ÇOCUK OYUN PARKINA KARŞILIKLIDIR. 2+1 DUBLEKS ŞEKLİNDEDİR. HER DUBLEKS İN KENDİNE ÖZEL BAHÇESİ MEVCUT EGE PEN AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ ÇITALI PENCERE KAPILI ÇİFT CONFOR RENKLİ ISICAM ( 10 YIL GARANTİLİ )  MERKEZİ TV SİSTEMİ  TÜRK TELEKOM ONAYLI BETOPAN BOYA 20 YIL DIŞ CEPHE 50 YIL GARANTİLİ DIŞ CEPHE YALITIMI JOTUN MARKA DIŞ CEPHE UYGULAMASI DEPREM YÖNETMENLİĞİNE UYGUNDUR OTOMATİK GÖMME ELEKTRİKLİ KAPI VE PENCERE PANJURU HER DUBLEKSE AİT ARTEZYEN POSTANE VE ALIŞVERİŞ MERKEZİNE 250 metre DENİZE 500 metre  KREDİ ALMAYA UYGUN İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE 45 DK MESAFEDE, HAVA ALANINA 25 DK MESAFEDEDİR.

BETOPAN ÖZELLİKLERİ: Doğa dostudur.Sağlığa zararlı maddeler içermez.Asbest içermez. EN 13501-1'e göre A1 Sınıfı Yangın Dayanımı.Yangın sırasında yanmadığı için zehirli gaz salınımı yapmaz.Neme ve suya karşı dayanıklıdır.Güneş ışınlarının etkilerine dayanıklıdır.Mevsimsel değişimlere dayanıklıdır. Tadilat işlemleri kolaydır.Isı ve ses yalıtım sistemlerinde kullanıldığında yalıtım malzemesinin ömrünü uzatır ve korur.Darbelere karşı dayanıklıdır.Biyolojik ve kimyasal atıklara karşı dayanıklıdır.Kokusuzdur, zehirli gaz çıkarmaz. Haşerat barındırmaz, çürüme ve küflenme yapmaz.Tekrardan boyanabilir. CE BELGELİ , TSE BELGELİ, YANGIN TEST RAPORU BELGELİ...  

JOTUN BOYANIN ÖZELLİKLERİ: Jotun ürünleri likit (solvent veya su bazlı) ve toz halde, belli özellikler ile donatılmış şekilde ve son kullanıcıya katma değer sağlamak üzere tasarlanırlar. Boyalı yüzeye çok iyi bir görünüm (dekoratif özellikler) kazandırmanın yanı sıra, ürünlerin asıl fonksiyonu yüzeyi birçok dış etkenden korumaktır. Jotun ürünleri, hangi dış etkenlere karşı koruma sağladıklarına bakılarak gruplandırılabilirler:Jotun'un geliştirdiği su altı boyaları, dış cephede biyokütle birikimine karşı uzun süre korurken, bakım ihtiyacını en aza indirger. Bu sorunlarla karşılaşılan tipik yüzeyleri korur.

Main Info

# Rooms2
# Saloons1
# Baths2
Usage StatusEmpty
HeatingStove
Building Floor Number2
Construction Year2016
Property DirectionWestSouth
Balcony Number1
Available to Bank CreditYes
BarterNo

Internal Properties

Built-in White Goods Kitchen
Steel Door
With master bathroom
Stove
Double glazing
Plasterboard
Jalousie
Parquet
Spot Light
Checkroom
Air conditioner
Kitchen Materials

Location

Near to Street
Close to Airport
Nature View
Close to Subway
Close to Public Transportation

Environment

Shopping Center
Elemantary School
Game Park
District Bazaar

Building

Heat Proofing
In Compound

Izmir / Seferihisar / Doğanbey

Bayram Gökçe
+90 544-742 22 85
+90 232-742 22 85
Consultant Adverts Send Message
Veri Emlak Ürkmez
Izmir / Seferihisar
+90 541-742 22 85
+90 232-742 22 85
+90 232-742 22 85
Company Adverts
www.veriemlakizmir.com
Contact Us

Similar Properties